Новини компанії

Листопад 21, 2023

Суспільне покаже фільм «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» в ефірі телемарафону

Перший канал Суспільного Мовлення планує телевізійний показ документального фільму «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» до Дня Гідності і Свободи — 21 листопада о 22:15 в рамках цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UАразом».

Читайте також: Суспільне готує спецпрограму до 10-ї річниці Революції Гідності

Фільм «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» був знятий режисером Євгеном Афінеєвським за сприяння платформи Netflix. Стрічка стала номінантом премії «Оскар» 2016 року в категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм». 

«Зима у вогні» показує 93-денний період зими 2013-2014 років. До фільму увійшли інтерв'ю з учасниками подій та записи з місця протестів. Фільм вже побачили мільйони людей по всьому світі, а на 10-ту річницю Революції Гідності така можливість знову зʼявилася в українського телеглядача.

Телевізійний показ фільму, за умовами ліцензії, можливий виключно на безкоштовному наземному телебаченні на території України і не розповсюджуватиметься за допомогою OTT-технологій.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.