Новини компанії

Листопад 17, 2023

Представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 виступила в дитячій лікарні «Охматдит»

Представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 — 9-річна Анастасія Димид — виступила в дитячій лікарні «Охматдит». Перед виїздом української делегації в Ніццу, Анастасія завітала у лікарню, щоб заспівати дітям, батькам та медикам пісню «Квітка», з якою вона виступить у фіналі Дитячого Євробачення у наступну неділю — 26 листопада.

Читайте також: Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

Після виступу Анастасія зустрілася з дітьми — всі разом вони танцювали, фотографувалися та малювали «квітку мрії». Крім того, юна співачка подарувала кожному з дітей бісерну квітку, прикрасу-оберіг, символ пісні дівчинки. За словами Анастасії, «Квітка» — пісня про любов матері до своєї дитини, а любов — це магія всередині, почуття, яке завжди перемагає і має силу зцілювати світ.

В кінці зустрічі Анастасія подарувала Фонду Охматдит подарунок: отримані від рідної громади кошти за здобуті перемоги в навчанні та творчості. Уляна, мама 9-річної представниці України, каже, що це були перші зароблені дівчинкою гроші. Кошти підуть на лікування 15-річної Валерії з Бердянська, якій потрібна конструкція в стегнову кістку.

«Під час підготовки до Дитячого Євробачення нам потрібно було заповнити анкету, яка допомогла б організаторам та прихильникам конкурсу більше дізнатися про Настю. Цьогорічний слоган конкурсу — "Герої", тому одним з питань було, яку суперсилу хотіла б мати Настя. Тоді вона відповіла, що мріє одним поглядом зцілювати людей. Цей подарунок — спроба допомогти, не маючи суперсили», — поділилася Уляна Димид, мама представниці України на Дитячому Євробаченні-2023. 

Вже у цю суботу делегація України вирушить потягом у Варшаву, а звідти в Ніццу (Франція). Початок активної підготовки до фіналу Дитячого Євробачення-2023 ознаменує Церемонія відкриття, що відбудеться у понеділок, 20 листопада, у легендарному готелі Le Negresco. Анастасія разом з 15-ма учасниками пісенного конкурсу пройде червоним хідником на знаковій для Ніцци Англійській набережній. Подія транслюватиметься на офіційному ютюб-каналі Junior Eurovision Song Contest.

Нагадаємо, що Національний відбір на Дитяче Євробачення-2023 пройшов під гаслом «Мрій сміливо!». Музичною продюсеркою відбору була співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова. Журі фіналу цьогоріч обирали в мобільному застосунку Дія. За результатами опитування, участь в якому взяли понад 630 тисяч українців, членами журі стали Ігор Кондратюк, Jerry Heil та alyona alyona

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.