Новини компанії

Жовтень 17, 2023

Українське Радіо — лідер серед радіостанцій, де українці найчастіше слухають новини

На Українському Радіо найчастіше споживають новини серед загальнонаціональних радіостанцій. Відсоток слухачів, які слухають новини на Українському Радіо, зріс з 19% у 2022 році до 21% у 2023-му. Про це свідчать дані* опитування USAID-Internews щодо споживання медіа «Українські медіа, ставлення та довіра у 2023 р.». Результати опитування представила Джилліан МакКормак, директорка Internews в Україні під час конференції National Media Talk. 

Читайте також: Андрій Таранов: Завдання Суспільного — давати новини там, де зручно людям

Зазначається, що у 2023 році рівень довіри зріс як до національного, так і до регіонального радіо.

Згідно з даними, також з кожним роком зростає кількість людей, які щодня користуються інтернетом. У 2023 році цей показник становить 89%, а серед людей 18-35 років — 98% щоденного використання інтернету. 

Зокрема споживачі, які віддають перевагу соцмережі «Фейсбук», у 2023 році назвали сторінку Суспільне Новини однією з тих, де частіше за все читають/дивляться новини. Нині фейсбук-сторінка Суспільне Новини входить у трійку найпопулярніших національних каналів новин серед опитаних реципієнтів. Також високий показник споживання новин серед українців демонструє телеграм-канал Суспільне Новини.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

* * Дослідження “Українські медіа, ставлення та довіра 2023р.” було виконано дослідницькою компанією InMind на замовлення міжнародної неприбуткової організації Internews, що реалізує «Медійну програму в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Основна мета дослідження — вивчити звички українців щодо споживання медіа, а також їх довіру до медіа, оцінити рівень медіаграмотності та обізнаність населення щодо впровадження реформ в Україні. У липні-вересні 2023 року представники InMindопитали 3,250 респондентів у восьми областях України. Похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Основна мета дослідження — вивчити звички українців щодо споживання медіа, а також їх довіру до медіа, оцінити рівень медіаграмотності та обізнаність населення щодо впровадження реформ в Україні. У липні-вересні 2023 року представники InMindопитали 3,250 респондентів у восьми областях України. Похибка вибірки не перевищує 2,5%.