Новини компанії

Жовтень 09, 2023

Євробачення-2024: два тижні до кінця приймання заявок на участь у Нацвідборі

Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2024 Дмитро Шуров (Pianoбой) закликає подати заявку на участь у відборі — до завершення терміну приймання залишається менш ніж два тижні. За цей час Суспільне Мовлення отримало понад 65 заявок від охочих позмагатися за право представити Україну на Пісенному конкурсі в Мальме. Заявки від артистів приймаються через форму на сайті eurovision.ua по 22 жовтня включно

Читайте також: Суспільне розпочало Національний відбір на Євробачення-2024

Музичний продюсер закликав артистів «зібратись у творчий кулак»: 

«Два тижні на те, щоб подати пісню на Євробачення-2024! Ідеальний термін для того, щоб зібратись у творчий кулак і створити трек, який через твою індивідуальність, яскравість і талант представить Україну на міжнародному форумі. Момент істини для всіх, хто зараз, в надважкі часи в Україні, має що сказати й шукає своє місце під музичним та людяним сонцем цього світу. Я вже знаю, що конкуренція цього року буде дуже висока, тому для кожного музиканта це ще й буде момент колосального досвіду і зростання. Чекаю на всі заявки, демо чи мастери, до півночі 22 жовтня», — зазначив Дмитро Шуров.

За результатами приймання заявок буде сформовано лонглист учасників, які продовжать брати участь у Національному відборі. Цей список включатиме до 20 виконавців. Його оприлюднять на платформах Суспільного до середини листопада

За правилами, учасники лонглиста мають пройти прослуховування, за результатами якого буде обрано до 10 фіналістів відбору. Серед учасників лонглиста, які не потраплять до списку фіналістів, буде проведено рейтингове онлайн-голосування, яке визначить ще одного учасника фіналу.

Фінал Нацвідбору відбудеться у лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця Нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Своєю чергою півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення відбувся в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею «Heart of Steel» та посів шосте місце у фіналі конкурсу. 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото: Олег Переверзєв