Новини компанії

Жовтень 02, 2023

Анастасія Димид: дев’ятирічна співачка, яка перемогла у Нацвідборі на Дитяче Євробачення

1 жовтня у форматі онлайн-концерту на телеканалі Суспільне Культура Анастасія Димид здобула перемогу серед п’яти учасників, які брали участь у фіналі Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023

Читайте також: Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023

Анастасія виконала пісню «Квітка», яку для неї написала музична продюсерка Національного відбору Світлана Тарабарова. Крім пісні для Анастасії, Світлана написала пісні ще для двох учасників, які потрапили на Національний відбір з каверами, а не з авторськими піснями.

Співає з п’яти років

Анастасія народилася у селі Гошів на Прикарпатті. Дівчинка займається вокалом з п'яти років. Навчається у Гошівському ліцеї. Двічі на тиждень Анастасія займається вокалом, для цього відвідує репетиції у Долинському міському будинку культури. Крім вокалу дівчинка навчається гри на фортепіано.

Анастасія Димид брала участь у багатьох конкурсах, зокрема у United Kids Festival, а також стала фіналісткою «Чорноморських ігор-2023» у категорії «Сучасне фольклорне виконання». 

Мріє співати

За словами дев’ятирічної Анастасії, вона багато працює, щоб досягти здійснення своєї мрії — стати відомою і професійною співачкою. Вірить, що скоро закінчиться війна і її мрії здійсняться. Дівчинка також дуже любить танцювати та малювати.

Дивіться також: 5 цікавих фактів про Анастасію Димид

Анастасія брала участь у чотирьох сезонах благодійних концертів для допомоги ЗСУ. Вона прагне нести людям радість і вірить, що її голос залишає слід у серцях слухачів. Своєю суперсилою вважає, те, що вона українка. Дівчинка любить вчитися, прагне до самовдосконалення та музичних експериментів.

Саме Анастасію Димид обрали серед понад 140 претендентів, які подали заявки на участь у цьогорічному Національному відборі. Спочатку дівчинка потрапила у десятку на прослуховування, а потім у п’ятірку фіналістів. У фіналі Національного відбору журі віддало Анастасії 4 бали, а глядачі — 5 балів. Набравши 9 балів у сумі, вона здобула перемогу.

Тепер Анастасія представить Україну на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці з піснею «Квітка». 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото — Олег Переверзєв, Анастасія Мантач