Новини компанії

Вересень 23, 2023

Дитяче Євробачення: Суспільне оприлюднило пісні фіналістів Нацвідбору

У пʼятницю, 22 вересня, Суспільне Мовлення оприлюднило пісні фіналістів Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023. Презентаційні відео на конкурсні заявки учасників вийшли на ютуб-каналі Євробачення Україна.

Читайте також: Дитяче Євробачення-2023: Суспільне оголосило членів журі Нацвідбору

Представника України на Дитячому Євробаченні-2023 оберуть у фіналі Національного відбору, який відбудеться у неділю, 1 жовтня, о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме фінал відбору на телеканалі та сайті Суспільне Культура, сайті junior.eurovision.ua, а також фейсбук-сторінці та ютюб-каналі Євробачення Україна.  

Фінал Національного відбору проведуть незмінний коментатор і ведучий Євробачення в Україні Тімур Мірошниченко та ведуча відеоблогу Євробачення УкраїнаАнна Тульєва

Порядок виступів учасників фіналу Національного відбору визначило жеребкування

1. POLINA BABIY — «Universe»

2. Анастасія Димид — «Квітка»

3. Анастасія Бєлібова — «Сильна»

4. Денис Грищук — «Dance»

5. Гурт 3ʼbeauties — «Power of Love»

Як і в попередні роки, переможця відбору визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Журі Національного відбору на Дитяче Євробачення цьогоріч обирали в мобільному застосунку Дія, впродовж тижня голосування свій голос встигли віддати понад 630 тисяч українців. За результатами опитування, членами журі фіналу стали: Ігор Кондратюк (28,16%), Jerry Heil (24,93%) та ALYONA ALYONA (20,91%). 

Нагадаємо, що Національний відбір на Дитяче Євробачення-2023 проходить під гаслом «Мрій сміливо!». Цьогоріч Суспільне спростило умови участі у відборі, щоб зробити його доступнішим для юних виконавців: наявність авторської пісні не була обовʼязковою умовою участі. Музичною продюсеркою Нацвідбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова

21-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 16 країн-учасників, пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться у неділю, 26 листопада, в Палаці Нікайя у Ніцці. 

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». Україна бере участь у конкурсі з 2006 року, відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею «Небо» у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото — Анастасія Мантач