Новини компанії

Липень 06, 2023

Нові параметри HD-версій супутникових телеканалів Перший та Суспільне Новини

З 7 липня змінюються параметри HD-версій супутникових телеканалів Перший та Суспільне Новини, що пов’язано з наданням послуг оператора супутникового зв'язку.

Що відбулося?

  • Компанія «Spacecom» з 7 липня припиняє надання послуг через супутник «AMOS-7»;
  • HD-версії супутникових телеканалів Перший та Суспільне Новини можна буде дивитися на супутнику «AMOS-3». Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 6 липня на своєму засіданні ухвалила відповідне рішення;
  • Відтепер усі супутникові телеканали Суспільного — на одному супутнику — «AMOS-3».

Читайте також: Як команди з чотирьох регіонів разом працювали над інформаційним ранком «Суспільне. Спротив»

Перехід на нові параметри супутника відбудеться 7 липня з 00:00. Для того, щоб продовжувати дивитися HD-версії супутникових телеканалів Перший та Суспільне Новини, потрібно лише пересканувати телеканали на своєму тюнері

Нові супутникові параметри Першого каналу Суспільного Мовлення:

Супутниковий ретранслятор — «AMOS-3»; орбітальна позиція — 4,0° зх. д.; частота прийому — 11140 МГц; символьна швидкість 30000 ксимв./сек.; коефіцієнт корекції помилок (FEC) 3/4; поляризація — горизонтальна; стандарт мовлення — DVB-S (QPSK); система кодування  — BISS-1.

Нові супутникові параметри Суспільне Новини:

Супутниковий ретранслятор — «AMOS-3»; орбітальна позиція — 4,0° зх. д.; частота прийому – 11140 МГц; символьна швидкість 30000 ксимв./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) 3/4; поляризація — горизонтальна; умови розповсюдження програм у відкритому вигляді; стандарт мовлення — DVB-S (QPSK). 

Нагадуємо, Перший телеканал є виробником і транслятором марафону «Єдині новини #UAразом». На телеканалі Суспільне Новини виходять щоденний 12-годинний прямоефірний проєкт «Суспільне. Спротив» та марафон «Єдині новини #UAразом». 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.