Новини компанії

Липень 03, 2023

Рекорд у переглядах на Суспільному: футбольний матч на «Суспільне Спорт» одночасно дивились 200 тисяч глядачів

Ексклюзивна трансляція матчу молодіжного Чемпіонату Європи, у якій збірна України з футболу зіграла зі збірною Франції, зібрала рекордну кількість глядачів, які одночасно переглядали поєдинок на ютуб-каналі Суспільне Спорт.

Футбольний матч, який транслювали місцеві телеканали Суспільного мовлення та ютуб-канал Суспільне Спорт, відбувся 2 липня.

Читайте також: Суспільне транслюватиме Чемпіонат Європи з футболу U19

У коментарі для «Детектор медіа» шеф-редактор Суспільне Спорт Олексій Мандзій зазначив, що спортивні трансляції завжди набирали сотні тисяч переглядів, і інтерес до спортивних змагань у глядачів не вщухає.

«Трансляції матчів молодіжного чемпіонату Європи з футболу — не перший подібний досвід для нашого ютуб-каналу Суспільне Спорт. Раніше упродовж 2022 року ми транслювали, серед іншого, ігри України на чемпіонаті світу з волейболу, окремі змагання з легкої атлетики, фінальні матчі жіночого Євро з футболу. Усі ці трансляції набирали сотні тисяч переглядів, що підтверджувало інтерес аудиторії до спорту і грамотну роботу нашої команди щодо їх дистрибуції. Наприклад, кожен з матчів волейбольної збірної України на чемпіонаті світу переглянули не менше 400 тисяч глядачів», — зазначив Олексій Мандзій.

Він також розповів, що на молодіжному «Євро-2023» Суспільне розширило пропозицію для глядача. Окрім безпосередньо матчів, у рамках трансляції відбуваються студії (до та після гри, а також у перерві) з розбором усього найважливішого, що відбуватиметься або уже відбулося. 

Інтерес глядачів до матчів молодіжного Чемпіонату Європи зростає, сприяє цьому й успішна гра збірної України.

«Молодіжне «Євро-2023» перевершує усі попередні рекорди ютуб-каналу Суспільне Спорт. Матчі України проти Іспанії (третій тур групового етапу) та проти Франції (1/4 фіналу) очолювали список трендів українського ютубу (№1 місце). На матчі з Іспанією було 123 тисячі глядачів одночасно (піковий момент), на матчі з Францією – 202 тисячі! Це уперше в історії ютуб-каналу Суспільне Спорт одночасно трансляцію дивилися понад 200 тисяч глядачів, — зазначив Олексій Мандзій. — Великий глядацький інтерес до події ми бачимо не лише на ютубі, а й на місцевих каналах Суспільного мовлення, радіо Промінь та сайті Суспільне Спорт, де також відбуваються трансляції і виходить багато ексклюзивного контенту від журналістів Суспільного на місці подій».

Нагадаємо, у травні срібні кнопки від YouTube отримали два канали Суспільного — «Євробачення Україна» та «Суспільне Спорт». Аудиторія кожного з цих каналів налічує понад 100 тисяч підписників. 

Протягом літа матчі Національної збірної України з футболу у відборі на «Євро-2024», матчі молодіжної збірної України з футболу U21 на «Євро-2023», виступи чоловічої та жіночої збірних України з волейболу в Золотій лізі, «Європейські ігри» можна  дивитись в ефірі Суспільного.

Вперше опубліковано на сайті stv.detector.media.