Новини компанії

Травень 26, 2023

Іспанія – Франція — фінал жіночого молодіжного Євро з футболу на Суспільне Спорт

У п’ятницю, 26 травня, о 19:00 відбудеться фінал Чемпіонату Європи з футболу серед жінок U-17, в якому зіграють збірні Іспанії та Франції. Пряму трансляцію матчу дивіться на сайті Суспільне Спорт.

На шляху до фіналу збірна Іспанії виграла свою групу,  перегравши збірні Німеччини, Швейцарії та команду-господарку турніру Естонію. У півфіналі іспанки здолали англійок з рахунком 3-1.

Збірна Франції теж виграла свою групу, перегравши збірні Швеції та Польщі та зігравши внічию з Англією. У півфіналі француженки розгромили швейцарок з рахунком 10-2.

Перший турнір серед жінок віком до 17 років відбувся у 2008 році. За всю історію турніру збірна Іспанії чотири рази ставала чемпіоном Європи. Натомість їхній опонент, збірна Франції, тричі грала у фіналі континентальної першості, проте жодного разу ще не стала чемпіоном (в одному з фіналів іспанки поступились саме француженкам). Загалом найтитулованішою збірної серед команд U-17 є збірна Німеччини. В її активі 8 титулів.

Трансляція поєдинку буде доступна на сайті Суспільне Спорт за цим посиланням.

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Ексклюзивні трансляції на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне Спорт. Радіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.