Новини компанії

Квітень 25, 2023

Герман Нєнов про перші репетиції Євробачення-2023

В Ліверпулі відбулися перші репетиції перед Пісенним конкурсом Євробачення-2023, який пройде у Великій Британії від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Режисер та креативний директор від України Герман Нєнов першим з команди Суспільного прибув у місто-проведення конкурсу, щоб взяти участь у підготовчих заходах.

Читайте також: TVORCHI презентували ремікс «Heart of Steel» на шоу «Eurovision... A Little Bit More!»

«З 21 квітня ми розпочали технічні репетиції на арені Євробачення — роботу з великогабаритним реквізитом та декораціями. Також відточували деякі моменти по світлу та по графіці, коригували й фінальний контроль всіх департаментів. Зараз ми не тільки продовжуємо технічну підготовку, а й вже розпочали хореографічні прогони на репетиційній базі. Зовсім скоро перейдемо й до репетицій на самій арені Євробачення, — поділився Герман Нєнов. — Я в захваті від того, як мене зустріли в Британії! Скажу чесно: такого чуйного, уважного та доброго ставлення один до одного всередині команди я не зустрічав за всю свою історію роботи в шоубізнесі».

У пʼятницю, 30 квітня, відбудуться перші репетиції учасників Євробачення-2023. Вони пройдуть на арені Liverpool та будуть закритими для преси. Перша репетиція гурту TVORCHI запланована на 4 травня.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на Євробаченні-2023 є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

На головному фото зліва направо: Ден Шиптон, провідний креативний директор Євробачення-2023; Герман Нєнов, креативний директор від України; Лі Смітхерст, керівник шоу.