Новини компанії

Квітень 17, 2023

Прем’єра проєкту «Я.Є.Тил» на Першому — про українців, які наближують перемогу у війні

З 18 квітня на Першому каналі Суспільного Мовлення стартує проєкт «Я.Є.Тил», який розповідатиме історії українців, котрі після початку великої війни кардинально змінили рід своєї діяльності, аби наближати перемогу України. Прем’єрні покази проєкту «Я.Є.Тил» відбуватимуться в ефірі телемарафону «Єдині новини #UAразом» щовівторка о 22:45 та щосуботи о 10:45.

У проєкті «Я.Є.Тил» зібрані історії українців, які не лишились байдужими у найскладніший час для країни. Загалом — це 20 випусків про трансформацію професійної діяльності задля перемоги України. Виробництвом проєкту для Суспільного Мовлення займався продакшн IVORY films.

Читайте також: «Воїни світла» — історія енергетиків Київщини у проєкті «Герої» на Першому

Продюсером проєкту від Суспільного Мовлення став Назарій Поврозник. За його словами, цим проєктом творча команда хоче надихнути глядачів продовжувати працювати над мрією всіх українців:

«З назви проєкту “Я.Є.Тил” можна здогадатись, що мова йтиме про людей, які опікуються українським тилом. З самого задуму проєкту я хотів, аби історії патріотів, які ми покажемо, надихали інших українців ставати до лав волонтерів. Тому ми спеціально відбирали випадки, де українські патріоти кардинально міняли свій рід занять після початку великої війни, аби показати приклад тим, хто вагається, і не знає, як долучитися до перемоги», — говорить Назарій Поврозник.

Серед героїв проєкту IT-фахівець, який після 24 лютого 2022 року відкрив кухню і щодня годує кілька тисяч військових та хворих у лікарнях Харкова. Або історія жінки, котра до вторгнення працювала у салоні краси, а нині фарбує та ремонтує джипи для фронту. Непересічна історія розробника комп’ютерних ігор, який створив школу для військових, де вони безкоштовно можуть тренуватися стріляти з ПТРК Javelin, NLAW чи ПЗРК Stinger.

Також до циклу увійшли й історії тих, хто допомагає не лише військовим. Зокрема глядачі побачать сюжет про підприємця з Київщини, котрий нині опікується створенням укриттів у школах, аби діти могли безпечно, комфортно та креативно провести час, під час повітряних тривог.

Більше історій дивіться щовівторка о 22:45 та щосуботи 10:45 на Першому каналі Суспільного Мовлення у проєкті «Я.Є.Тил».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.