Новини компанії

Квітень 07, 2023

Радіо Промінь відновило мовлення в Ізюмі на частоті 106,5 МГц

6 квітня Радіо Промінь поновило мовлення в деокупованому Ізюмі Харківської області. Завдяки зусиллям працівників Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Радіо Промінь знову зазвучало для жителів Харківщини на частоті 106,5 МГц.

«Радіо Промінь — найперша музична радіостанція України. Ми звучали в Ізюмі до початку повномасштабного вторгнення і нарешті звучатимемо й надалі. Я дякую всім працівникам Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення за неймовірну роботу з відновлення мовлення всіх радіостанцій на деокупованих територіях нашої країни. Слава Україні!», — сказав виконавчий продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко.

Об’єкт Концерну в Ізюмі зазнав пошкоджень ще на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну: 24 березня 2022 року ракетним ударом було зруйновано телевежу. Після деокупації міста у вересні минулого року вже за місяць там вдалося налагодити трансляцію Українського Радіо на частоті 102,5 МГц.

Радіо Промінь — найперша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом це музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. 95% пісень в ефірі Радіо Промінь — українською мовою. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.