Новини компанії

Квітень 05, 2023

TVORCHI виступили на промоконцерті до Євробачення в Тель-Авіві

3 квітня представники України, гурт TVORCHI, виступили з піснею «Heart of Steel» на масштабному промоконцерті до Пісенного конкурсу Євробачення — Israel Calling 2023. Захід відбувся в Тель-Авіві за участю більше ніж 20 артистів. 

Читайте також: TVORCHI виконали оновлену пісню «Heart of Steel» на відкритті муралу в Кенії

Israel Calling 2023 ознаменував 50-ту річницю участі Ізраїлю в Пісенному конкурсі. Протягом декількох днів TVORCHI разом із більшістю цьогорічних учасників Євробачення брали участь у промозаходах в Ізраїлі.

Зокрема артисти взяли участь у висаджуванні саджанців у «KKL Eurovision Forest» (KKL Ліс Євробачення) в Європейському лісі, частково спустошеному пожежею у 2019 році. Мета організаторів — підвищити обізнаність про зміну клімату. Карін Болтон, директорка з міжнародних зв'язків KKL-JNF, розпочала захід словами: «Ваша музика — це наче зерно надії, посіяне в майбутнє».

«Ми сподіваємося, що незабаром будемо садити дерева в Україні. На нашій власній землі», — поділилися TVORCHI.

Запис концерту транслюватиметься на ютуб-каналі Israel Calling у суботу, 8 квітня, о 21:00.

Читайте також: Євробачення-2023: відомо, під яким номером TVORCHI виступлять у фіналі

Зазначимо, що представником України на цьогорічному Євробаченні є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього  травня. 

Раніше, 25 березня, TVORCHI виступили на першому концерті у межах промотуру перед Євробаченням-2023 — Barcelona Eurovision Party.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.