Новини компанії

Лютий 14, 2023

Команда Суспільного сумує з приводу загибелі в бою Сергія Клименка

5 лютого 2023 року в бою з російськими окупантами на Донеччині у Мар'їнці загинув Сергій Клименко. Він багато років працював у технічній службі радіо телерадіокомпанії Херсонщини «Скіфія» (нині — Суспільне Херсон). Прощання з Сергієм Клименком відбувається сьогодні, 14 лютого, у Херсоні на кладовищі в селищі Геологів.

У вересні 2022 року Сергій добровольцем вступив до лав Збройних сил України. У загиблого залишились дружина та двоє дітей. 

«З Сергієм я працювала з 2000 року: я — ведучою радіоефірів, він — інженером радіомовлення та звукозапису. Разом провели безліч прямих ефірів, записів та годин монтажу. З ним завжди було легко працювати. Під час прямих ефірів, навіть якщо траплялося щось незаплановане — я була впевнена, що впораємося з будь-якою ситуацією. Назавжди Сергій залишиться в пам'яті справжнім професіоналом своєї справи, веселим, добрим, мужнім, завжди привітним та доброзичливим. Не можу повірити, що він більше не з нами! Двоє діток лишилося без батька, дружина без чоловіка, а батьки без сина... Світла пам'ять Герою!» — каже редакторка Українського Радіо Маргарита Лазник.

Команда Суспільного у скорботі та висловлює співчуття родині захисника. Ми шануватимемо пам’ять нашого колеги і пам’ятатимемо Сергія як професійного та відданого своїй справі працівника.

Фото: Олександр Цикура/Facebook