Новини компанії

Лютий 03, 2023

На Радіо Промінь стартує подкаст «Український біатлон: історії успіху»

З 6 лютого Радіо Промінь запускає новий проєкт «Український біатлон: історії успіху», в якому говоритимуть про славетні сторінки українського біатлону. Проєкт виходитиме у форматі подкасту на популярних платформах для подкастингу*.

Читайте також: 7-й етап Кубка IBU транслюватиме Суспільне Спорт

На слухачів проєкту чекають найцікавіші історії зі світу українського біатлону — від перших Олімпійських ігор до сьогодні. Великі перемоги, сенсаційні події, дружба та конфлікти, а також ситуації, які інколи лишалися за кадром спортивних трансляцій.

Ведучими проєкту «Український біатлон: історії успіху» стануть Галина Вініченко та Костянтин Дульцев. Своїми спогадами ділитимуться гості, творці та очевидці сторінок українського біатлону. Зокрема, у першому випуску програми говоритимуть про першу олімпійську медаль незалежної України, яку виборола Валентина Цербе-Несіна на Іграх 1994 року у Ліллегаммері.

Ведуча Галина Вініченко розповіла більше про ідею створення подкасту:

«Українські біатлоністи давно заслужили, щоб про них окремо поговорити.  За всю історію незалежності вони неодноразово тішили нас перемогами. Біатлон згуртував навколо себе справжню армію прихильників і має дуже широку аудиторію. У проєкті “Український біатлон: історії успіху” ми з Костянтином Дульцевим пригадуємо все найважливіше, що сталося в біатлоні, починаючи з першої Олімпіади у Лілегаммері 1994 року. Інформацію подаємо через призму нашого сприйняття, бо для нас обох біатлон — не лише частина професійного життя. Великою мірою, перші успіхи українців визначили наше майбутнє, оскільки ми були натхненні цими перемогами і нам хотілося, щоб про них дізналось якомога більше людей», — говорить Галина Вініченко.

Нагадаємо, в ефірі Радіо Промінь також можна слухати прямі радіотрансляції перегонів цьогорічного Кубка світу та Чемпіонату світу з біатлону.

Стежте за Чемпіонатом світу з біатлону в Обергофі з 8 по 19 лютого на місцевих каналах Суспільного Мовлення*, сайті Суспільне Спорт, а також на Радіо Промінь.

Зазначимо, Суспільне Мовлення є офіційним транслятором усіх змагань International Biathlon Union (IBU).

* Spotify, Apple Podcasts, Soundcloud, Google Podcasts, Megogo Audio, Anchor.

** Крім Суспільне Крим.