Новини компанії

Грудень 27, 2022

Команда Суспільного сумує з приводу загибелі в бою Антона Коломійця

20 грудня 2022 року в бою з російськими окупантами на Бахмутському напрямку загинув колишній працівник Суспільного Антон Коломієць, який працював режисером ранкової програми на Суспільне Херсон.

Команда Суспільного висловлює співчуття родині та близьким захисника і глибокого сумує разом з нею. Антон Коломієць народився 16 грудня 1988 року. Випускник Херсонського державного університету факультету Культури і мистецтв, який закінчив у 2011 році. Працював у Херсонському державному університеті. Був режисером програм «Починайте день з нами», «Ранок на Скіфії», «Ранок на Суспільне Херсон», «Класні розмови». Був ведучим синоптичного прогнозу ранкової програми. Також працював на телеканалах «ВТВ +» та «Херсон +». Член Національної спілки журналістів України.

17 жовтня став до лав ЗСУ, 11 листопада прийняв присягу. 

«Людина-промінь, людина-вогник — Антон завжди зігрівав усіх навколо своїм позитивом, упевненістю у доброму, щирому, кращому. Режисер, з яким було впевнено і творчо. Кожен ефір з ним був наповнений особливим позитивом. І навіть коли у прямому ефірі щось траплялось не так, як мало бути, щось йшло не за планом, він завжди для кожного знаходив усмішку і приємні слова. Так і по життю, як і на знімальному майданчику, він випромінював добро. Патріотичний, щирий, справжній. Неможливо говорити про нього в минулому. Неможливо сприйняти цю реальність. Страшна втрата. Невимовний біль...», — каже продюсерка Суспільне Херсон Еріка Авдєєва.

Ми пам’ятатимемо Антона як професійного та відданого своїй справі працівника. Шануємо пам’ять нашого колеги й віримо в перемогу України.

Прощання з Антоном Коломійцем відбудеться сьогодні, 27 грудня, у м. Одесі.