Новини компанії

Листопад 30, 2022

Пресконференція Суспільного: презентація пісень фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2023

У четвер, 1 грудня, о 13:00 у «Медіацентр Україна Укрінформ» у Києві відбудеться пресконференція представників Суспільного Мовлення, «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН», «Дія» та фіналістів Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Під час події відбудеться презентація пісень та жеребкування фіналістів Нацвідбору.

Трансляція відбуватиметься онлайн на ютуб-каналі та фейсбук-сторінці Євробачення Україна та на фейсбук-сторінці Суспільного Мовлення. Трансляція з англійським перекладом доступна за посиланням. Захід відбудеться за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16. Реєстрація перед початком пресконференції.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2023: Суспільне оголосило фіналістів

Фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі. 

67-й Пісенний конкурс Євробачення від імені України прийматиме Ліверпуль. Фінал Євробачення-2023 відбудеться на арені Liverpool 13 травня, півфінали пройдуть 9 й 11 травня наступного року.

Читайте також: Дитяче Євробачення-2022: презентація кліпу Злати Дзюньки на пісню «Незламна»

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.