Новини компанії

Листопад 23, 2022

Злата Дзюнька презентувала на Радіо Промінь оновлену пісню для Дитячого Євробачення-2022

Учасниця Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2022 від України Злата Дзюнька презентувала оновлену пісню «Незламна» в ефірі програми «Ранок Про» на Радіо Промінь.

Ефір можна прослухати за посиланням.

Читайте також: Дитяче Євробачення-2022: названі 16 країн-учасниць

Пісня, спеціально написана до Нацвідбору конкурсу, зазвучала динамічніше, і в ній з’явилося більше тексту англійською мовою.

«Моя пісня — це молитва. У ній — все те, що переживає зараз кожен українець і кожна дитина в Україні. Через цю пісню я хочу ще раз нагадати, наскільки стійким та незламним є український народ», — сказала Злата Дзюнька в ефірі Радіо Промінь.

Співачка також розповіла, що зараз разом з командою працює над номером, з яким виступатиме на Євробаченні, а вже у п’ятницю, 25 листопада, на ютуб-каналі Євробачення Україна буде презентовано кліп на пісню «Незламна».

Нагадаємо, Злата Дзюнька з піснею «Незламна» стала переможницею Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2022, фінал якого відбувся 18 вересня у прямому ефірі телеканалу Суспільне Культура, ютуб-каналу Євробачення Україна та  фейсбук-сторінки Євробачення Україна

20-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення відбудеться у спортивно-концертному комплексі імені Карена Демірчяна в Єревані, у неділю, 11 грудня о 17:00. Трансляцію покаже телеканал Суспільне Культура, на фейсбук-сторінках Євробачення Україна та Суспільного Мовлення, а також на сайтах Дитяче Євробачення та Суспільне Культура.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.