Новини компанії

Листопад 18, 2022

Концерт «Я — ВІРТУОЗ!» — на Радіо Культура

У п’ятницю, 18 листопада, на Радіо Культура звучатиме запис концерту «Я — ВІРТУОЗ!», що відбувся напередодні в Будинку звукозапису Українського Радіо. 

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2023: Суспільне оголосило фіналістів

«Я — ВІРТУОЗ!» — масштабний проєкт, у межах якого молоді музиканти виступають у супроводі Симфонічного оркестру Українського Радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка. Концерти відбуваються в Будинку звукозапису Українського Радіо — одній з найбільших студій звукозапису Європи, де представлені виконавці української та світової музичної сцени.

Під час повномасштабної війни росії проти України проєкт не зупинився. Цього разу участь у концерті взяли молоді виконавці — лауреати міжнародних музичних конкурсів, які під час російської агресії продовжили своє навчання в українських навчальних закладах.

Початок ефіру на Радіо Культура — о 17:00.

Програма концерту:

  • Марія Клименко (фортепіано). Ф. Шопен Концерт для фортепіано з оркестром №1, 3 частина;
  • Анастасія Козяр (фортепіано). Р. Шуман Інтродукція і Allegro Appasionato для фортепіано з оркестром;
  • Роман Мимрик (саксофон). Ц. Франк Соната, 3 частина «Речитатив» з оркестром;
  • Гліб Сасько (віолончель). І. Щербаков «Елегія-спомин» для віолончелі та струнних;
  • Володимир Чумаченко (фортепіано). Л. М. Готшалк «Тарантела» з оркестром;
  • Дарина Фещак (віолончель). Д. Поппер Концертний полонез №2;
  • Мар’ян Пукаляк (кларнет). А. Бацціні «Танець Гномів» з оркестром.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. На час воєнного стану мовить по буднях з 12:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00.  В ефірі можна почути програми про актуальні культурні події України й світу, історичні рубрики та найкращі зразки класичної музики, улюблені літературні передачі — радіодетективи, радіодраму тощо. В інший час Радіо Культура мовить синхронно з Українським Радіо, транслюючи цілодобовий марафон, в якому надає слухачам і слухачкам оперативну та перевірену інформацію. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.