Новини компанії

Листопад 15, 2022

Коментатори Чемпіонату світу в Катарі-2022 на Суспільному

Вже 20 листопада у Катарі стартує Чемпіонат світу з футболу-2022, який транслюватимуть місцеві телеканали Суспільного Мовлення*, сайт Суспільне Спорт та Радіо Промінь. Пропонуємо познайомитися з командою коментаторів, які працюватимуть на найбільшому футбольному форумі чотириріччя.

Читайте також: Суспільне Спорт і MEGOGO представляють: Чемпіонат світу з футболу-2022 у Катарі

На місцевих телеканалах Суспільного Мовлення матчі коментуватимуть Андрій Столярчук, Віталій Волочай, Галина Вініченко, Владислав Шалота, Вадим Шевякін, Єгор Джулай та Віталій Похвала.

 • Андрій Столярчук — спортивний коментатор. Андрій коментував матчі Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, топ європейських чемпіонатів. Працював коментатором на футбольному Євро-2012, коментував фінал Чемпіонату світу-2014 на Першому, а також коментував Олімпійські ігри та біатлон на Суспільному.
 • Віталій Волочай — професійний коментатор з 2008 року. Упродовж кар’єри працював на футбольних, баскетбольних, тенісних ефірах. На Суспільному коментував літні та зимові Олімпійські ігри, а також турніри з легкої атлетики.
 • Галина Вініченко — спортивна коментаторка Суспільного Мовлення, перша футбольна коментаторка на радіо. Вперше вона коментувала футбольне Євро-2020 на Радіо Промінь, жіноче футбольне Євро-2022, а також працювала на Літніх і Зимових Олімпійських іграх в телеефірі Суспільного.
 • Владислав Шалота — спортивний коментатор. Коментував матчі найсильніших європейських чемпіонатів, футбольне Євро-2020. Раніше коментував біатлон на Суспільному.
 • Вадим Шевякін — спортивний журналіст і коментатор. Коментує матчі різних футбольних турнірів на Суспільному, а також Олімпійські ігри.
 • Єгор Джулай — спортивний журналіст та коментатор Суспільного. Коментував матчі клубного Чемпіонату світу, молодіжного футбольного Євро, матчі жіночого юніорського Євро.
 • Віталій Похвала — спортивний журналіст та коментатор спортивних трансляцій Суспільного. Коментував матчі юніорського чоловічого та жіночого футболу, матчі Євро з футзалу та Чемпіонату світу з сокка. Висвітлює різні футбольні змагання, зокрема працював кореспондентом на футзальному Євро-2022.

На Радіо Промінь під час ефірів працюватимуть досвідчені коментатори Олександр Монзолевський, Костянтин Дульцев та Вадим Корженко, Вадим Власенко та Галина Вініченко.

 • Вадим Корженко — спортивний коментатор та ведучий на Радіо Промінь. Працював на Олімпійських іграх, коментував матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, а також працював на двох Чемпіонатах Європи.
 • Олександр Монзолевський — спортивний коментатор та ведучий на Радіо Промінь. Працював журналістом на шести Олімпійських іграх.
 • Костянтин Дульцев — спортивний ведучий на Радіо Промінь. Коментує найпомітніші спортивні події у радіоефірі.
 • Вадим Власенко — спортивний коментатор та ведучий на Радіо Промінь. Для телебачення і радіо працював коментатором на двох футбольних чемпіонатах світу і трьох першостях Європи. Коментував матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, зокрема працював на фіналі Ліги Чемпіонів у 2011 році зі стадіону.
 • Олександр Обремський — спортивний ведучий на Радіо Промінь. Коментує найпомітніші спортивні події у радіоефірі.

Зазначимо, Суспільний мовник транслюватиме всі 64 матчі турніру — 46 наживо та 18 у запису. Всі прямі трансляції також можна слухати на Радіо Промінь. Чемпіонат світу у Катарі-2022 триватиме з 20 листопада по 18 грудня.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанцій (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 місцеві телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

* Крім Суспільне Крим і Суспільне Донбас.