Новини компанії

Листопад 14, 2022

Суспільне Культура покаже концерт до дня народження Міська Барбари

У понеділок, 14 листопада, о 20:00 телеканал Суспільне Культура покаже Концерт до дня народження Міська Барбари за участі українських зірок, що був записаний у 17 лютого у Будинку звукозапису Українського Радіо. 

Читайте також: Прем’єра радіоверсії Концерту для Міська — на Радіо Культура

Музикант і актор Місько Барбара готував концерт до свого ювілею 14 листопада, і місцем проведення обрав Будинок звукозапису, де у 1992 році «Мертвий півень» записав свій перший альбом «ЕТО». 11 жовтня 2021 року смерть обірвала його плани.

17 лютого за ініціативи дружини Міська Барбари, режисерки й засновниці театру «Арабески» Світлани Олешко, вдалося втілити задум Міська Барбари. В Будинку звукозапису «Концерт для Міська Барбари» 15 відомих українських гуртів та співаків виконали кавери на пісні Міська Барбари й гурту «Мертвий Півень». Ведучі заходу — Галина Бабій та Юрій Андрухович.

У концерті, зокрема, взяли участь Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, «ТНМК», гурт «Крихітка», «ТЕЛЬНЮК: Сестри», Юрко Єфремов, Христина Соловій, Юрій Андрухович та гурт «СонСови», Сергій Фоменко, Євген Костянтинич. Поезію читають Сергій Жадан та Олександр Ірванець. 

Концерт організований за ініціативи Світлани Олешко у партнерстві з Українським Радіо, інформаційні партнери: Радіо Промінь, Радіо Культура та Суспільне Культура.

Місько Барбара був співзасновником гурту «Мертвий півень», що виник у Львові у 1989 році. Впізнаваною рисою гурту стали пісні на вірші відомих українських поетів. За 30 років існування «Мертвого півня» у його складі змінилося близько 20 музикантів. Місько Барбара також паралельно грав у харківському театрі «Арабески».

Нагадаємо, Суспільне Культура — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

Фото — Юрій Прияцелюк