Новини компанії

Вересень 13, 2022

Соловій, Салій та Рудницька — глядачі обрали журі на нацвідбір Дитячого Євробачення-2022

Суспільне Мовлення оголосило склад журі фіналу національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2022, за який глядачі віддали найбільше голосів.

Голосування за склад журі відбулося вперше в історії проведення національного відбору на Дитяче Євробачення. Українці самостійно обирали членів журі з-поміж запропонованих кандидатів упродовж тижня на сайті Дитяче Євробачення

Читайте також: «Ми завжди знаходимо сили думати про майбутнє»: Тімур Мірошниченко про Дитяче Євробачення-2022

Найбільшу підтримку отримали — співачка й авторка пісень, лауреатка багатьох премій, зокрема «YUNA», Христина Соловій; співзасновниця дитячої фольклорної студії «Правиця», викладачка сучасного вокалу з 15-річним досвідом Мирослава Салій та заслужена артистка України, телеведуча, художниця, засновниця мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька.

Результати рейтингового глядацького онлайн-голосування: 

  • Христина Соловій — 26%
  • Мирослава Салій — 19%
  • Анжеліка Рудницька — 15%
  • Даріна Красновецька — 10%
  • KRUTЬ — 10%
  • Vlad Darwin — 6%
  • Тоня Матвієнко — 6%
  • Михайло Клименко — 4%
  • Софія Іванько — 3%
  • Сергій Кейн — 1%

Христина Соловій визначена головою журі, оскільки набрала найбільшу кількість глядацьких голосів за результатами онлайн-голосування. 

«Оцінювати дитячі конкурси складніше й відповідальніше, аніж дорослі. Чистота і щирість дитячих сердець обеззброює. Діти — квіти нашого майбутнього. Нині надважливо об'єднуватись у будь-якій сфері життя та достойно представляти Україну в світі. Дякую за довіру всім, хто хотів бачити мене у нацвідборі Дитячого Євробачення. Обіцяю бути щиросердною і справедливою у своїх оцінках», — зазначила Христини Соловій

Своїми враженнями про голосування за склад журі та сподіваннями від фіналу нацвідбору поділилася Мирослава Салій.

«Дякую Суспільному за запрошення, а всім, хто за мене голосував, — дякую за довіру. Також закликаю стежити за нацвідбором і голосувати (згодом) за тих виконавиць, які найбільше вам сподобаються. Вважаю, що саме разом ми — журі та глядачі — зможемо обрати найдостойніших представниць чи представницю. Я в передчутті гарних виступів, потужного вокалу, цілісних образів. Звичайно, я розумію свою відповідальність. І для наших учасниць, особливо в цей непростий час, представляти Україну на світовій арені — це дуже відповідально. Маю надію на потужні виступи з правильними меседжами і, я думаю, — це буде гарна співпраця й чудовий досвід для всіх нас», — сказала Мирослава Салій.

Анжеліка Рудницька зізналася, що дитиною неодноразово брала участь у конкурсах і дала пораду цьогорічним фіналістам.

«Дякую всім, хто голосував і вболівав за мене. Це велика відповідальність перед вами — бути щирою у своїх емоціях під час національного відбору Дитячого Євробачення. 

Дитиною я безліч разів брала участь у конкурсах і знаю, скільки зусиль потрібно, аби перемогти. Українські діти — неймовірно талановиті, вільні, сміливі. Навіть під час війни вони готові гідно представити Україну у світі. Їхні виступи на Євробаченні — це енергія нескореності, це жага маленьких перемог заради нашої спільної Перемоги. 

Для мене найважливіше слухати своє серце. Бо можна від хвилювання заспівати трішки не ту ноту, чи забути якийсь рух на сцені, але ніколи не можна підробити щирість, яка звертає гори. Моя інтуїція і “Територія А” допомогла багатьом українським артистам стати зіркам. Хотілося б не помилитися і цього разу. З нетерпінням чекаю виступів наших юних нескорених зірочок. Щиро вболіваю за кожного конкурсанта. Хай переможе найяскравіший!» — розповіла Анжеліка Рудницька.

Фінал нацвідбору на участь у Дитячому Євробаченні-2022 відбудеться 18 вересня о 18:00 у форматі прямого ефіру на телеканалі Суспільне Культура, а також на ютуб-каналі Євробачення Україна та фейсбук-сторінці Євробачення Україна. До фіналу нацвідбору Дитячого Євробачення увійшло п’ятеро учасників із понад пів сотні охочих, які подали заявки на участь. Цьогоріч українські діти мали змогу подати заявки з-за кордону. Тімур Мірошниченко стане ведучим фіналу національного відбору на Дитяче Євробачення-2022.

Читайте також: Суспільне Мовлення оголосило фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022

Нагадаємо, 20-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення відбудеться 11 грудня в Єревані (Вірменія). Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.