Новини компанії

Вересень 07, 2022

Українське Радіо у Миколаєві відновило повноцінну роботу — слухайте на 92 FM

Українське Радіо відновлює повноцінну роботу обласної редакції в Миколаєві. 

«Весь цей час із початку повномасштабного вторгнення росії Українське Радіо не припиняло мовлення в Миколаєві, передаючи в ефір наш загальнонаціональний сигнал із Києва. Комутації обласного радіо не було, його редакція перейшла у режим коротких включень і репортажів поміж повітряними тривогами й обстрілами міста.

Тепер наші слухачі в Миколаєві чутимуть якісні змістовні оперативні передачі про місто і область щодня, зокрема і проєкт інтерв'ю "Радіодень" (о 17:35)», — зазначив член правління, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін.

Читайте також: Українське Радіо запустило три нові передавачі середніх хвиль

У тимчасово окупованій Херсонській області Українське Радіо лунає на середніх хвилях на частоті 1278 кГц (АМ або СХ-діапазон).

Українське Радіо можна слухати в FM та AM-діапазонах по всій країні. З усіма частотами Українського Радіо в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».