Новини компанії

Серпень 22, 2022

Концерт-квартирник чернігівського гурту «LiveN» — в День Незалежності на Суспільному

24 серпня, в День Незалежності України, о 21:30 Суспільне Чернігів та всі регіональні телеканали Суспільного (крім Суспільне Крим та Суспільне Донбас) покажуть концерт-квартирник чернігівського гурту «LiveN».

Чернігівський рок-гурт «LiveN» — молоді музиканти, які вже мають чималий музичний досвід та добірку авторських пісень. Соліст гурту грає на національному українському інструменті — бандурі. В умовах, коли російські війська постійно обстрілюють Чернігівщину, музиканти зіграли концерт у приміщенні без глядачів. Команда Суспільне Чернігів записала виступ — у День Незалежності його зможуть подивитися в усіх куточках України.

Читайте також: Історії свідків Незалежності, включення з міст України, аналітика — спецефір «Суспільне. Спротив»

«Мені й усій нашій команді хотілося б, щоб про цей гурт дізналося якомога більше людей, щоб вони всім серцем відчули їхню музику. Ми хочемо показати, що цікаву музику можна робити не лише у столиці, що українська музика існує на гідному рівні, зокрема, й у Чернігові. Також сподіваюсь, що цей концерт стане стимулом для молодих гуртів писати авторські пісні і показувати їх широкому загалу», — говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

Загалом, восени в ефірі мережі філій Суспільного побільшає концертів-квартирників. Невимушений формат дозволяє експериментувати з локаціями. Тож телеглядачі регіональної мережі телеканалів відкриють для себе чимало нових музичних облич. 

«Ідея творчих квартирників не є новою. Бажання відтворити цей формат музичних виступів виникла ще до війни. Ми в лютому записали пілотні випуски проєкту в Івано-Франківську, але через воєнні дії змушені були поставити все на паузу. За ці півроку багато чого змінилось. На жаль, з’явилась географічна обмеженість зйомок квартирників через небезпеку в деяких регіонах України, але поряд з цим значно оновились репертуари музичних гуртів, де з’явилось більше патріотичних пісень і таких, що відображають суспільний настрій і представляють нову сучасну українську музику поки що не дуже відомих гуртів різних регіонів України. Серед них такі яскраві представники, як “LiveN”, “PesDuke”, “БУК” та інші. Ми стартуємо першим випуском Квартирника у День Незалежності України і з вересня місяця продовжуємо знайомити глядача Суспільного з різними музичними гуртами», — розповів Сергій Жулін, автор ідеї проєкту, головний режисер регіонального мовлення Суспільного.

Концерт можна буде дивитися в ефірі регіональні телеканали Суспільного та онлайн на сайтах телеканалів.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

У Чернігівській області — це телеканал Суспільне Чернігів та Українське Радіо «Чернігівська хвиля»

Дивитися Суспільне Чернігів можна в ефірі та онлайн на сайті філії. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

Фото — Сергій Ломоса