Новини компанії

Серпень 22, 2022

Суспільне продовжило нацвідбір на Дитяче Євробачення-2022

Суспільне Мовлення ухвалило рішення продовжити приймання заявок на участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2022 до 31 серпня включно.  

Усі охочі віком від 9 до 14 років матимуть додатковий шанс подати заявку із власною оригінальною піснею. Кавери на пісні до розгляду не приймаються. 

Підкреслюємо, що країна теперішнього перебування дитини не має значення. Щоб подати заявку, треба записати відео виконання пісні та заповнити форму на сайті нацвідбору junior.eurovision.ua.

Подати заявку можуть як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.

Вимоги до конкурсної пісні передбачають тривалість від 2,5 до 3 хвилин. 

Текст пісні має бути щонайменше на 60% українськомовним. Пісня учасника нацвідбору не повинна бути оприлюдненою до 1 травня цього року.

Серед заявок, які відповідатимуть умовам Положення, оберуть фіналістів. Цьогоріч фінал нацвідбору Дитячого Євробачення-2022 відбуватиметься в онлайн-форматі. До фіналу потрапить до десяти учасників.

Зазначимо, 20-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення відбудеться 11 грудня в Єревані (Вірменія). Минулого року в Парижі 14-річна Малена здобула перемогу серед 19 країн-учасниць. Для Вірменії це друга перемога на Дитячому Євробаченні. Україну в Парижі представляла 14-річна переможниця національного відбору Олена Усенко з піснею «Важіль» та посіла 6-е місце.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.

ПОЛОЖЕННЯ про національний відбір на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2022.