Новини компанії

Липень 01, 2022

Суспільне Мовлення запрошує до створення фільму про Григорія Сковороду

Суспільне Мовлення оголосило мистецький конкурс на створення документального проєкту з робочою назвою «Сковорода 300»

Для участі у конкурсі учасники мають подати заповнену форму та необхідні документи з 1 по 17 липня 2022 року

Суспільне мовлення пропонує креативним командам зобразити історії з життя видатного українського філософа-містика, богослова, поета і педагога Григорія Савича Сковороди, а також навести приклади існування його творчого доробку сьогодні, у сучасному просторі. 

Очікуваним форматом фільму є популярна динамічна документалістика з потужною естетичною складовою. 

Цільова аудиторія фільму — аудиторія в діджиталі й телеглядачі, які цікавляться історією та культурними процесами в Україні загалом і постаттю Григорія Сковороди зокрема. Такі, які залюбки приймають інформацію про ключові культурні постаті сучасності через медіаконтент і потребують більше інформації про особистості, що формували культуру України. Також — споживачі українського та україноцентричного контенту на ютубі та VoD-платформах, які можуть мати базову обізнаність в історії та персоналіях, але зацікавлені у більшій поінформованості через динамічний та естетично привабливий формат оповіді. 

Хронометраж — від 70 до 90 хвилин. 

Бюджет на послуги зі створення фільму — до 2 млн грн з урахуванням податків та зборів. 

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво, за результатами реалізації яких до 11 листопада 2022 року (включно) створюються та передаються майстер-копії документального фільму, комплект вихідних та інформаційних матеріалів і майнові права на фільм. 

Прем’єру фільму планують показати на телеканалі Суспільне Культура з нагоди 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, який відзначається 3 грудня. 

Докладніше про мистецький конкурс за посиланням.  

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу можете надіслати за адресою pitching@suspilne.media.