Новини компанії

Червень 29, 2022

Суспільне в складі Журі та Відбіркової комісії конкурсу «Честь Професії»-2022

29 червня організатори конкурсу «Честь Професії» оголосили склад Журі та Відбіркової комісії, які оцінюватимуть найкращі журналістські матеріали у 2022 році, — інтерв’ю, репортажі, аналітику, розслідування, новинне висвітлення резонансної події та публіцистику.

Читайте також: Суспільне запускає дайджест новин угорською та румунською

Зокрема до складу Відбіркової комісії конкурсу у 2022 році увійшла ведуча програм, продюсерка Українського Радіо Галина Бабій, яка разом з іншими українськими колегами відбиратиме «Найкраще інтерв'ю» з-поміж поданих на розгляд конкурсних матеріалів.

«Найкраще новинне висвітлення резонансної події» разом з іншими членами Відбіркової комісії обиратиме журналістка й телеведуча Першого телеканалу Суспільного Мовлення Олена Ремовська.

Водночас переможця в номінації «Найкращий репортаж» у складі Журі оцінюватиме Інна Білецька — шеф-редакторка редакції розслідувань Суспільного Мовлення.

Ознайомитися з повним складом Відбіркової комісії та Журі конкурсу можна за посиланням.  

Організатори зазначають, що конкурсні матеріали оцінюватимуть у два етапи. Спершу їх переглядатиме кваліфікована Відбіркова комісія, її завдання — відібрати не менше 10 та не більше 30 найкращих матеріалів у кожній номінації, які будуть допущені до подальшого оцінювання Журі конкурсу. 

У четвер, 30 червня, Конкурс оголосить про офіційний старт приймання робіт та розповість більше про нюанси цьогорічного конкурсу.  

Нагадаємо, у 2021 році в конкурсі «Честь Професії» члени команди Суспільного Мовлення здобули перемогу в різних номінаціях. Зокрема в номінації «Найкраща аналітика» переможцями стали Алла Садовник, Інна Білецька, Дмитро Бондар та Олександр Стратонов з фільмом-розслідуванням «Помилка 83».

В номінації «Найкраща публіцистика» перемогли Максим Каменєв, Наталя Гуменюк та Анна Цигима — «Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди».

А спецприз для локального медіа в номінації «Найкраща публіцистика» отримала команда телеканалу Суспільне Дніпро з проєктом «Ігрень».

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.