Новини компанії

Червень 24, 2022

Головне про Крим — щоп’ятниці в марафоні «Суспільне. Спротив»

Щоп’ятниці команда міжрегіонального марафону «Суспільне. Спротив» та Суспільне Крим готує інформаційну рубрику з новинами про Крим. Дивіться на всіх регіональних телеканалах Суспільного, онлайн — на сайтах регіональних філій, на ютуб-каналі та фейсбук-сторінках. 

«Життя півострова після анексії його росією, історії кримчан, які змушені були звідти виїхати й зараз борються за свою малу батьківщину, а також як материкова Україна та світ допомагають жителям тимчасово окупованого Криму —  розповідаємо та показуємо все, як є. Крим — це Україна, а Суспільне не оминає увагою жоден із наших регіонів», — каже випускова редакторка вечірнього блоку марафону «Суспільне. Спротив» Ольга Крупник

Читайте також: Новини та марафон «Суспільне. Спротив» на регіональних телеканалах виходитимуть у прайм-тайм

Загалом, ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну команда Суспільного запустила в прямому ефірі всіх регіональних телеканалів щотижневе ток-шоу «Кримське питання». З 24 лютого проєкт тимчасово не виходить і готується до перезапуску. 

«Спротив у Криму набирає обертів. Кримчани залякані, проте з кожним днем війни з’являється все більше людей, які не бояться висловлюватися та допомагати нам на інформаційному фронті. Ми почуємо ще багато нових історій спротиву в окупованому Криму та на вільній частині нашої країни», — розповідає продюсер  Суспільне Крим Алім Абдулхаїров

Нагадаємо, 8-годинний міжрегіональний марафон «Суспільне. Спротив» виходить щобудня на усіх регіональних телеканалах Суспільного 一  з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 21:00. Телеглядачі марафону дізнаються новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні поради, як виживати та жити під час війни. 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.