Новини компанії

Червень 20, 2022

«Віра в кіно» знову на Радіо Промінь!

Сьогодні, 20 червня, на Радіо Промінь стартував новий сезон проєкту «Віра в кіно». Найцікавіші стрічки з усього світу, добірки захопливих серіалів та, звичайно ж, новинки українського кіновиробництва — в коротких та влучних оглядах несуворої, але прискіпливої кінокритикині Віри Сивачук.

Читайте також: Українська Electronic Dance Music від Радіо Промінь — для радіостанцій Європи

Проєкт входитиме щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці о 9:20, 13:20, 17:20 та 22:20. Найцікавіші випуски також повторюватимуться на вихідних об 11:20 та 17:20

Перший випуск програми вже можна прослухати за посиланням

«24 лютого здавалось, що кіно — з попкорном у кінотеатрі чи вдома за чашкою кави — лишилось у колишньому житті. Наша реальність стала страшнішою за військові драми, які ми коли-небудь бачили. Півтора місяця я не могла змусити себе дивитись фільми й вірити в реальність по той бік екрана. Війна змінила нас усіх. Але вона змінила і кіно. У Маріуполі загинув литовський документаліст Мантас Кведаравічус... Найкращі режисери, від Кері Фукунаги й Дага Лаймана, приїхали в Україну — знімати правду війни. Анджеліна Джолі відвідала Львів, а Камбербетч пообіцяв прийняти українців у себе вдома.

Наше сприйняття кіно, мабуть, вже ніколи не буде таким, як "до". Але кіно нам потрібне», — каже Віра Сивачук

У новому сезоні слухачі Радіо Промінь почують про найрізноманітніше кіно — від воєнних документалок до стрімінгових прем'єр, якими захоплюється весь світ. Віра Сивачук допоможе зазирнути трохи глибше, аби побачити, як сучасне кіномистецтво віддзеркалює нашу сувору реальність чи, навпаки, допомагає принаймні на півтори години втекти в «паралельні світи» — з терапевтичною метою. 

Перший випуск програми розповідає про короткометражку Максима Наконечного «Новий рік у сімейному колі». Стрічка розповідає про вимушених переселенців та їхні спроби створити новий дім на новому місці — питання, які сьогодні стали особистими для мільйонів українців. 

У перший тиждень слухачі також почують рецензії на фільм Олега Сенцова «Носоріг», який вже вийшов на Netflix, і пригодницьку драму Френсіса Аннана «Втеча з Преторії»

Радіо Промінь — перша українська музична радіостанція, створена 22 квітня 1965 року. Це перша радіостанція, яка запрошувала слухачів до живих розмов, проводила власний музичний хіт-парад та відкривала нові імена в українській музиці. Під час війни проєкти, орієнтовані на волонтерську, військову та музичну діяльність українських музикантів, пріоритетом плейлистів є патріотична музика. Радіо Промінь твій на 100%. Слухати Радіо Промінь можна в мобільному додатку suspilne.radio в Google Play та App Store, а також на сайті suspilne.radio.