Новини компанії

Червень 03, 2022

Радіо Культура транслюватиме благодійний Бах-марафон на підтримку України

У суботу, 4 червня, з 21:00 до 8:00 5 червня за Києвом Радіо Культура долучиться до трансляції благодійного концерту «BACHathon for Ukraine». Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці радіо. Офлайн-захід відбуватиметься у Щецинській філармонії в Польщі.

Читайте також: Радіо Культура відновлює мовлення по буднях

Упродовж концерту-марафону одна за одною звучатимуть 1-ша та 2-га книги «Добре темперованого клавіру» Баха тривалістю понад 4 з половиною години. ДТК виконає відомий австрійський піаніст Аарон Пілсан. Відкриє захід відомий український піаніст Олексій Гринюк. Він виконає два твори Йоганна Себастьяна Баха. Також на глядачів і слухачів чекають музичні сюрпризи та інтерв’ю з артистами. Під час концерту будівля Щецинської філармонії буде освітлена в національних кольорах України.

«Радіо Культура — майданчик для найкращих зразків класичної музики, а коли класичні концерти об’єднуються із благодійною місією, такі заходи набувають ще більшої ваги для людства, мистецтва і перемоги України. Радіо Культура завжди доєднується до підтримки заходів, які об’єднують весь світ у боротьбі добра зі злом та мистецтва проти варварства», — зазначає виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Окрім Радіо Культура, подію транслюватиме United States on Interlochen Public Radio, ORF in Austria, an Australian and Polish radio. Організатори заходу співпрацюють із благодійними організаціями у всьому світі, щоб допомогти людям, які постраждали від війни в Україні. 

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. На час воєнного стану мовить по буднях 16:00 – 19:00. В ефірі можна почути програми про актуальні культурні події України й світу, історичні рубрики та найкращі зразки класичної музики, улюблені літературні передачі — радіодетективи, радіодраму тощо. В інший час Радіо Культура мовить синхронно з Українським Радіо, транслюючи цілодобовий марафон, в якому надає слухачам і слухачкам оперативну та перевірену інформацію. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.