Новини компанії

Червень 02, 2022

Події важливо висвітлювати не лише в контексті 24 лютого, війна росії проти України тривала століттями, — Микола Чернотицький

Голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький виступив на спеціальному онлайн-брифінгу Європейської мовної спілки за участі медійників Європи та фахівців міжнародного права. Спецбрифінг присвятили темі наслідків війни росії проти України для всього світу — в глобальній економіці, політиці та інформаційній безпеці. 

Читайте також: Суспільне отримало професійну відзнаку з Боснії і Герцеговини

За словами Миколи Чернотицького, з початком повномасштабної війни задля безперервного інформування українців і людей за кордоном про події в Україні центральний офіс Суспільного переїхав до Львова та продовжив мовлення звідти.

«Ми перемістили наш офіс з Києва до Львова, запустили резервну студію у Львові в бомбосховищі, звідки продовжили мовлення у безперервному режимі. Ми постійно на зв’язку з командами наших філій в різних регіонах. Деякі з них зазнали атак російських окупантів — це філії в Чернігові, Харкові, Сумах, Херсоні, на Донбасі. З початком війни ми об’єднали зусилля з чотирма приватними і державним медіакомпаніями, разом з якими продовжуємо виробляти єдиний інформаційний марафон. Кожна медіагрупа виробляє 6 годин телеефіру марафону, — підкреслив голова правління Суспільного у розмові з колегами. — Ми разом з командою вже знаємо, як це — будувати телестудії в укриттях, організовувати в таких укриттях необхідний для безперервного інформування зони Wi-Fi та які мають бути дії телевізійників під час оголошення повітряної тривоги. Це все вже відпрацьовано».

За його словами, окрім центрального телемарафону, Суспільне також транслює окремий інформаційний марафон «Суспільне. Спротив» на регіональних каналах мовника, «адже кількість контенту більше, ніж дозволяє вмістити 6-годинний слот на день в національному марафоні».

Окрім цього, Суспільне продовжує роботу радіостанцій, надаючи контент на різних частотах у всіх регіонах України, у тому числі в тимчасово окупованому Маріуполі, Херсоні. Також мовник розширює цифрові платформи, де кількість підписників з початку повномасштабної війни зросла вдвічі.

«Я дуже радий, що суспільні мовники в Європі, ЄМС роблять неймовірну роботу, підтримують нас, висвітлюючи проблеми в Україні зараз. Але події важливо висвітлювати не лише в контексті 24 лютого. Війна росії проти України тривала століттями. Дуже ціную підтримку України, яка йде від усіх суспільних мовників і всієї об’єднаної Європи»

У спецбрифінгу також взяли участь Джаміль Андерліні, головний редактор POLITICO Europe, Роберт Мардіні, генеральний директор ICRC (Міжнародний Комітет Червоного Хреста), Занні Мінтон Беддоуз, головний редактор The Economist та Ед Вільямс, президент і генеральний директор Edelman EMEA.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі Перший.

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

Нагадаємо, Українське Радіо мовить в середньохвильовому діапазоні на території всієї країни. У населених пунктах, де немає FM-частоти, або в разі збоїв у її роботі, перемикайте приймачі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах 1278 кГц, 873 кГц, 1404 кГц та 657 кГц. А середні хвилі Радіо Балтійська хвиля покривають мовлення у країнах Західної Європи до Португалії, країни Північної Європи, європейську частину росії.

Усі канали Суспільного радіо слухайте в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio. З 13 березня в мобільному застосунку «Дія» стала доступною функція «Дія Радіо». Відтепер можна безоплатно та цілодобово слухати ефір Українського Радіо у мобільних телефонах.

З 17 березня в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — щобудня увечері команда регіонального мовлення готує 8 годин прямого ефіру, новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій.

Також з 15 квітня OTT-платформи oll.tv та MEGOGO.NET почали показувати Перший, Суспільне Культура та Суспільне Львів в HD-якості.

Фото — Анастасія Мантач