Новини компанії

Травень 18, 2022

Суспільне оголосило мистецький конкурс на виробництво телевізійних документальних фільмів на тему «Cancel russia, або чому російський балет вбиває»

Суспільне Мовлення за підтримки посольства США в Україні оголосило  мистецький конкурс на виробництво проєктів на умовах надання гранту Державного департаменту США №SUP30020CA0312.

Тема конкурсу — «Cancel russia, або чому російський балет вбиває».

У телепродукті, який планується створити, досліджуватиметься вплив російської пропаганди на міжнародне політичне тло через власну «культурну дипломатію». Як РФ для маніпулювання суспільною свідомістю та просування у світі проросійських наративів використовує митців та лідерів думок інших країн, які, своєю чергою, транслюють ідеологеми та меседжі російської пропаганди, що суперечать національним інтересам їхніх країн і підсилюють росію в її агресивних намірах.

За результатами конкурсу будуть обрані переможці, з якими укладатимуться угоди на виробництво до 30 січня 2023 року відповідного телевізійного документального фільму або телесеріалу. 

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво проєктів (очікувана кількість серій та хронометражі):

  • 1 серія (орієнтовно 72 хв);
  • 2 серії (орієнтовно 48 хв на серію);
  • 3 серії (орієнтовно 48 хв на серію);
  • 4 серії (орієнтовно 48 хв на серію);
  • 6 серій (орієнтовно 48 хв на серію);
  • 8 серій (орієнтовно 48 хв на серію).

Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно становить 4 млн 680 тис. грн. 

Для участі в мистецькому конкурсі кандидати до 5 червня (включно) цього року мають заповнити форму Реєстрації на участь у мистецькому конкурсі на виробництво телевізійних документальних фільмів та документальних серіалів за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312 та подати необхідні документи. 

Детальніше з вимогами участі в мистецькому конкурсі можна ознайомитися тут.

Мистецький конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ». З переможцями конкурсу будуть укладені угоди шляхом застосування переговорної процедури згідно зі статтею 40 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі»

Технічні вимоги до матеріалу та комплект довідково-інформаційних матеріалів.

Запитання щодо умов проведення мистецького конкурсу можна надсилати за адресою pitching@suspilne.media.