Новини компанії

Травень 15, 2022

UA: КУЛЬТУРА покаже повтор фіналу Євробачення-2022

15 травня о 21:05 в ефірі суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА покажуть повтор фіналу Пісенного конкурсу Євробачення-2022 в Турині, де цьогорічним переможцем став представник від України, гурт «Kalush Orchestra». Також подивитися повтор концерту можна на сайті Суспільне Культура.

Читайте також: Перша пресконференція «Kalush Orchestra»: про «Азовсталь», дискваліфікацію і перемогу

Зазначимо, за результатами голосування 14 травня телеглядачі віддали Україні 439 балів, журі — 192 бали. У сумі гурт отримав 631 бал, здобувши перше місце. Друге місце посіла Велика Британія, третє — Швеція.

За правилами конкурсу, наступне Євробачення-2023 має відбутися в Україні.

Відразу після перемоги у фіналі Євробачення-2022 гурт «Kalush Orchestra» дав пресконференцію на арені Pala Olimpico у Турині. Лідер гурту Олег Псюк відповів на запитання журналістів про заклик допомогти «Азовсталі», можливу дискваліфікацію та що робитиме далі. Голова української делегації Оксана Скибінська отримала вітальну теку, яка символізує передачу документів з підготовки до проведення наступного Євробачення в Україні. 

Олег Псюк також зазначив, що «Україна з радістю прийме наступне Євробачення у цілісній щасливій і розбудованій Україні».

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, забезпечує відбір і участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», а також виступає офіційним транслятором конкурсу.