Новини компанії

Квітень 29, 2022

Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський — на Українському Радіо

У п’ятницю, 29 квітня, о 20:40 в ефірі Українського Радіо слухайте інтерв’ю з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Михайлом Бродським

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Ізраїль зайняв, можна сказати, обережну позицію щодо підтримки України. З одного боку, країна засудила агресію, з іншого — не приєдналася до санкцій проти росії. Однак поступово допомога Україні перестала бути виключно гуманітарною, Ізраїль підтримав резолюцію Генасамблеї ООН щодо виключення РФ з Ради ООН з прав людини, а також приєднався до міжнародної коаліції на підтримку України (створеної на німецькій базі Рамштайн під час історичної зустрічі понад 40 міністрів оборони).

Що змінилося в політиці Ізраїлю стосовно підтримки Україні? Чи ще актуальне ізраїльське посередництво? Скількох українців прихистила країна, а також який досвід Ізраїлю може перейняти Україна? Слухайте про це в інтерв’ю Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні Михайла Бродського журналістці Українського Радіо Олені Зелінченко

Також в інтерв’ю порушуватимуться такі питання:

  • Які тенденції переважають в ізраїльському суспільстві щодо повномасштабної війни в Україні? 
  • Як відреагували жителі країни на скасування традиційного параду 9 травня?
  • Чи впливає війна в Україні на ситуацію в Сирії та безпеку Ізраїлю?
  • Чим можна пояснити хвилю терористичних атак, що прокотилася Ізраїлем (9 терактів лише у березні)? 
  • Як поставиться Ізраїль до можливого відновлення ядерної угоди США з Іраном?
  • Скількох громадян України від початку повномасштабної війни прихистив Ізраїль? 
  • Який досвід Ізраїлю вже може перейняти Україна?
  • Посол Ізраїлю в Україні особисто звернувся до КМДА з пропозицією змінити назви вулиць або інших об’єктів міста на честь громадян України, які рятували життя євреїв під час Голокосту та були визнані Праведниками народів світу. 

Українське Радіо можна слухати в FM та AM-діапазонах по всій країні. З усіма частотами Українського Радіо в регіонах та лінками на соцмережі, де команда Суспільного надає оперативну й перевірену інформацію, можна ознайомитися за посиланням.

Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».