Новини компанії

Березень 18, 2022

Благодійний концерт в Австрії «Стоїмо з Україною» — наживо з віденського стадіону

У суботу, 19 березня, о 20:45 (21:45 — за київським часом) в Австрії відбудеться благодійний концерт «Стоїмо з Україною» на підтримку українців, постраждалих від російської агресії. Вечірній гала-концерт транслюватиметься наживо на австрійському суспільному мовнику ORF 1

Читайте також: «Як зараз живе вся Україна». Марафон «Суспільне. Спротив» — на регіональних телеканалах

На повністю розкупленому віденському футбольному стадіоні Ернста Гаппеля, який вміщує 45 тисяч відвідувачів, зіграють ключові імена музичної сцени Австрії: Wanda, Josh, Ina Regen, Pizzera & Jaus, Mathea, Seiler und Speer, Mavie Phoenix, Bilderbuch, Kurt Ostbahn та багато інших. О 20:50 зі зверненням виступить президент Австрії Александер Ван дер Беллен.

Окрім телетрансляції гала-концерту на ORF 1, 19 березня з 13:00 стежити за повним концертом можна наживо на онлайн-платформі ORF-TVthek. Також благодійний концерт весь день висвітлюватимуть радіостанції суспільного мовника Ö3 та FM4 у спеціальних передачах.

З 13:00 до 23:00 буде доступний центр збору пожертв на користь акції «Сусід в біді» за номером 0800 664 2022.

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує спільний інформаційний марафон з усіма медіагрупами країни — UAразом, що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

З 17 березня щобудня з 19:00 до 23:00 в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — 4 години прямого ефіру, новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни.

Усі канали Суспільного радіо слухайте в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio. З 13 березня в мобільному застосунку «Дія» стала доступною функція «Дія Радіо». Відтепер можна безоплатно та цілодобово слухати ефір Українського Радіо у мобільних телефонах.