Новини компанії

Березень 12, 2022

«Концерт для України» з Метрополітен-опера — на Українському Радіо

В ніч з понеділка на вівторок, 15 березня о 0:00 за київським часом, Українське Радіо в прямому ефірі транслюватиме «Концерт для України» Метрополітен-опера. Ведучі трансляції — Ірина Славінська та Дмитро Хоркін.

Спеціальна 70-хвилинна програма, підготовлена одним з найвизначніших оперних театрів світу на знак солідарності з народом України, розпочнеться з виконання Гімну України. Після Гімну прозвучить «Молитва за Україну» Валентина Сильвестрова, а також твори Семюела Барбера, Джузеппе Верді, Ріхарда Штрауса та Людвіга ван Бетховена

Диригуватиме концертом Головний диригент та музичний керівник Метрополітен-опера Яннік Незе-Сеґен. Зіркові солісти: Ліз Давідсен, Ельза ван ден Хівер, Джеймі Бартон, Пьотр Бечала та Раян Спідо Ґрін

«Музика справді має силу зцілювати, і я сподіваюся, що цей спеціальний концерт продемонструє нашу непохитну підтримку стражденного народу України, — каже маестро Незе-Сеґен. — У часи кризи так важливо, щоб митці об’єднувалися та давали розраду й натхнення через нашу роботу».

«Ми сподіваємося, що наш виступ надасть певну художню втіху та надихне чуйних людей у ​​всьому світі робити пожертви», — додав генеральний директор Метрополітен-опера Пітер Ґелб

«Концерт для України» наживо транслюватимуть декілька десятків радіостанцій по всьому світі. А всі отримані з продажу квитків гроші будуть передані на заходи з надання допомоги Україні. 

«Ми із задоволенням долучаємося до трансляції концерту Метрополітен-опера. Для нас дуже важливо, щоб слухачі не тільки отримували оперативну інформацію, а й відчували підтримку, в тому числі через міжнародні мистецькі акції солідарності. Українці сьогодні платять надзвичайно високу ціну за право жити вільним життям та бути частиною європейського цивілізаційного простору, і такі заходи — важливе для нас свідчення того, що ми маємо підтримку на цьому шляху», — прокоментував виконавчий продюсер Першого каналу Українського Радіо Юрій Табаченко.

Нагадаємо, починаючи з 22 лютого Українське Радіо транслює безперервний цілодобовий інформаційний марафон. 24 години на добу прямоефірне мовлення надає слухачам найактуальнішу і найточнішу інформацію про оборону країни. В гостях та у прямому включенні в марафоні — воєнні аналітики, керівні державні особи та провідні експерти з актуальних галузей воєнного часу. Найбільша кореспондентська мережа в усіх регіонах України спрямувала всі сили, аби повідомляти перевірені новини з перших рук, безпосередньо з місць подій.

Українське Радіо можна слухати в FM та AM діапазонах по всій країні. Завдяки розширенню мовлення у середньохвильовому діапазоні сигнал Українського Радіо покриває більшу частину території України, включно з невеликими населеними пунктами, до яких не доходить сигнал наявних FM-передавачів.

Окрім того, на середніх хвилях сигнал Українського Радіо можна безперешкодно чути під час руху автотранспортом територією областей, які покриваються відповідним сигналом. Як зазначають технічні спеціалісти Українського Радіо, практично всі радіоприймачі — від найстаріших до найновіших моделей, які сьогодні є у людей, працюють у середньохвильовому діапазоні. Усі канали Суспільного радіо перейшли на передачу сигналу Українського Радіо, їх можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.