Новини компанії

Березень 08, 2022

Українське Радіо цілодобово транслюють у Грузії

Перший канал Грузії через власну стрімінгову систему в інтернеті розпочав пряму ретрансляцію Українського Радіо задля інформування українців, які виїхали у зв’язку з російською агресією, а також для розповсюдження інформації для україномовних жителів у Грузії. Метою рішення є оперативне поширення інформації українською мовою.

GPB First Channel (Грузія)https://player.1tv.ge/radio-ua/2022-03-08T10:42:37+02:00 

Медіаспільнота з усього світу продовжує всіляко підтримувати Україну та поширювати на своїх платформах інформацію про російську агресію. Зокрема мовники Чехії, Польщі, Болгарії, Словенії, Франції та Румунії через власні стрімінгові системи в інтернеті почали ретранслювати безперервний цілодобовий інформаційний марафон Українського Радіо.

«З моменту введення російських танків на українську територію Українське радіо перейшло у спеціальний режим мовлення і розпочало цілодобовий марафон, в рамках якого уже три тижні оперативно інформує всю Україну та світ про найважливіші події та актуальну ситуацію на фронті країни. З найгарячіших точок вмикаються наші кореспонденти, ведучі радіо буквально цілодобово знаходяться у студії й почергово тримають 24 години на добу почесну варту інформаційного фронту. Вся Україна слухає Українське Радіо. Багато слухачів перебувають в укриттях. Ми — голос, який укріплює надію для мільйонів, а для десятків тисяч — ситуативно єдиний зв'язок зі світом та шанс на порятунок», — зазначив член правління Суспільного Дмитро Хоркін.

Читайте також: «І на оновленій землі врага не буде, супостата» — спецпроєкт на Українському Радіо

У країнах Європи Українське Радіо можна слухати на таких мовниках:

Český rozhlas (Чехія)https://www.mujrozhlas.cz/zive/radio-ukrajina 

Також слухати Українське Радіо можна в мобільному додатку mujRozhlas.cz. Додатково Чеське радіо готує подкаст «Новини для українців у Чеській Республіці» та інший аудіоконтент, який запуститься незабаром.

Radio Romania (Румунія)http://www.srr.ro/  

На північному сході Румунії у вечірній час також можна чути сигнал Українського Радіо у середньохвильовому діапазоні на частоті 657 AM.

Polskie Radio (Польща)https://player.polskieradio.pl/ 

BNR (Болгарія)http://player.bnr.bg/ukraine/  

RTVSLO (Словенія)https://www.rtvslo.si/radio/vzivo/ukr

RFI (Франція)https://www.rfi.fr/ru/ 

Слухати Українське радіо у всіх регіонах України можна через АМ та FM-частоти, які вказані за посиланням. У Києві — 105 FM,  97.2 FM та 97.6 FM.

Нагадаємо, починаючи з 22 лютого Українське Радіо транслює безперервний цілодобовий інформаційний марафон. 24 години на добу прямоефірне мовлення надає слухачам найактуальнішу і найточнішу інформацію про оборону країни. В гостях та у прямому включенні в марафоні — воєнні аналітики, керівні державні особи та провідні експерти з актуальних галузей воєнного часу. Найбільша кореспондентська мережа в усіх регіонах України спрямувала свої сили, аби повідомляти перевірені новини з перших рук, безпосередньо з місць подій. 

Українське Радіо можна слухати в FM та AM діапазонах по всій країні. Завдяки розширенню мовлення у середньохвильовому діапазоні сигнал Українського Радіо покриває більшу територію України, включно з невеликими населеними пунктами, до яких не доходить сигнал наявних FM-передавачів. 

Окрім того, на середніх хвилях сигнал Українського Радіо можна безперешкодно чути під час руху автотранспортом територією областей, які покриваються відповідним сигналом. Як зазначають технічні спеціалісти Українського Радіо, практично всі радіоприймачі — від найстаріших до найновіших моделей, які сьогодні є у людей, працюють у середньохвильовому діапазоні. Усі канали Суспільного радіо перейшли на передачу сигналу Українського Радіо, їх можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.