Новини компанії

Березень 03, 2022

150 радіостанцій одночасно транслюватимуть пісню Джона Леннона заради миру в Україні

У п'ятницю, 4 березня, о 09:45 за київським часом близько 150 громадських радіостанцій по всій Європі увімкнуть у своїх ефірах пісню Джона Леннона «Дай миру шанс», присвячену єдності, надії та миру. 

Завдяки ініціативі німецької радіостанції RBB Radio Eins in Berlin, що є членом Європейської мовної Спілки (ЄМС), цю символічну композицію одночасно почують слухачі понад 25 країн. Від України участь у цій акції візьме Українське радіо, що теж є членом ЄМС. 

Читайте також: Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

«Жах війни проти України з кожним днем ​​стає все очевиднішим. Потрібні наша солідарність, наша людяність і наша підтримка. Це хороший сигнал, коли європейські радіостанції об’єднують зусилля, щоб нагадати нам про це цією піснею. Це джерело сили, яке закликає нас не дивитися в інший бік», — каже генеральний директор RBB Radio Eins in Berlin Патріція Шлезінгер

Виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко сказав: «Українське радіо дякує своїм колегам із Європейського мовного союзу за підтримку. Надзвичайно важливо, що сьогодні Європа об’єдналася навколо України».

Ноель Карран, генеральний директор ЄМС зазначив, що цей потужний заклик до миру через культову пісню набуде резонансу серед мільйонів слухачів. «Це те, що ми робимо. Я пишаюся тим, що належу до спільноти, яка, коли світ розколюється, може створити моменти, щоб об’єднати людей», — сказав Ноель Карран

Нагадаємо, з початку відкритої агресії РФ проти України Українське радіо веде цілодобове прямоефірне мовлення, надаючи слухачам найоперативнішу і найточнішу інформацію про хід бойових дій і оборону країни. Цілодобово ведучі Українського радіо включають в прямий ефір представників центральної та місцевої влади, керівників збройних сил України та воєнних аналітиків з найактуальнішими даними про ситуацію на фронті та у містах країни.

Українське радіо можна слухати в FM та AM діапазонах ​(чи СХ) на частотах 549 кГц, 657 Кгц, 873 кГц та 1404 кГц по всій країні. Завдяки розширенню мовлення у середньохвильовому діапазоні сигнал Українського Радіо покриває більшу територію України, включно з невеликими населеними пунктами, до яких не доходить сигнал наявних FM-передавачів. Окрім того, на середніх хвилях сигнал Українського Радіо можна безперешкодно чути під час руху автотранспортом територією областей, які покриваються відповідним сигналом. Як зазначають технічні спеціалісти Українського Радіо, практично всі радіоприймачі — від найстаріших до найновіших моделей, які сьогодні є у людей, працюють у середньохвильовому діапазоні. Усі канали Суспільного радіо перейшли на передачу сигналу Українського радіо, їх можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.