Новини компанії

Лютий 15, 2022

Суспільне запрошує на передпоказ документального фільму «Покоління (без) війни»

Цієї п'ятниці, 18 лютого, о 17:00 у телецентрі «Олівець» (м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42, 10-й поверх, каб. 1001) відбудеться передпоказ документального фільму про те, як передавали сімейну пам’ять про Другу світову війну 一 «Покоління (без) війни». Авторка сценарію та керівниця проєкту від Суспільного — Ольга Кутишенко. Зареєструватися на подію можливо за посиланням.

Друга світова війна стала великим горем для людей у всьому світі й приводом для масштабних соціальних змін. Як пам’ять про минуле впливає на нас зараз? «Покоління (без) війни» 一 це історії нащадків ветеранів, які воювали у лавах Червоної армії або ОУН та УПА.

Читайте також: Документальний серіал «Сильна» на UA: ПЕРШИЙ — про роль жінок у реабілітації захисників України

Що ми розповідаємо про минуле і теперішнє? Як ми зберігаємо пам’ять про сучасних ветеранів? Герої фільму намагаються осмислити це на прикладі власних сімей разом з експерткою фільму, доценткою кафедри культурології Українського католицького університету Іриною Старовойт.

На передпоказ запросили героїв та команду, яка творила «Покоління (без) війни». Після перегляду фільму відбудеться обговорення разом з учасниками події. 

Читайте також: Документальний фільм «Вчителі України» 一 прем’єра на регіональних телеканалах Суспільного

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.