Новини компанії

Лютий 02, 2022

Церемонія відкриття Олімпіади у Пекіні — наживо на UA: ПЕРШИЙ

У п’ятницю, 4 лютого, о 13:55 суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та діджитал-платформа Суспільне Спорт розпочнуть трансляцію Церемонії відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні. Церемонія відбудеться на Олімпійському стадіоні Пекіна, відомому як «Пташине гніздо».

Читайте також: Коментатори Олімпіади — хто коментуватиме Ігри у Пекіні на Суспільному

Режисером церемонії відкриття став Чжан Імоу — культовий китайський режисер, актор, сценарист і продюсер. Його фільм «Ju Dou» — перша китайська стрічка, номінована на премію «Оскар», а фільм «Червоний ґаолян» — одна з перших китайських робіт, яка отримала нагороду на Берлінале. Чжан Імоу також був режисером церемонії відкриття літньої Олімпіади у Пекіні 2008 року. Попередньо відомо, що у цьогорічній церемонії відкриття візьмуть участь близько 3000 акторів, проте сценарій залишається у таємниці.

У Пекіні вже розпочалася естафета Олімпійського вогню. Під час церемонії відкриття вогонь традиційно запалять у чаші стадіону. Зазначимо, Україну на цих Іграх представлять 45 спортсменів у 12 дисциплінах.       

Коментуватимуть церемонію відкриття Олімпіади коментатори Суспільного Дмитро Лазуткін та Віталій Волочай.

Перед початком церемонії відкриття о 13:10 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ дивіться програму «Студія Олімпійські ігри», де розкажуть про останні приготування перед Олімпіадою.

О 22:00 телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже повтор Церемонії відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні для тих, хто не матиме змоги побачити її в прямому ефірі.

Зазначимо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже 100 годин змагань, а трансляції щодня стартуватимуть о 6:00 й триватимуть до 17:00. З 18:20 до 21:00 та з 22:00 до 00:00 глядачі побачать виступи за участі українців та лідерів світового рейтингу. На діджитал-платформі Суспільне Спорт буде доступно чотири окремі плеєри з трансляцією змагань (один з плеєрів — ретрансляція UA: ПЕРШИЙ).

Дивіться XXIV зимові Олімпійські ігри у Пекіні на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, діджитал-платформі Суспільне Спорт та вболіваймо за українську команду разом із Суспільним.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ є офіційним та ексклюзивним загальнонаціональним транслятором зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022 в Україні.