Новини компанії

Січень 17, 2022

Проводи Олімпійської збірної на Суспільному дивіться наживо на UA: ПЕРШИЙ

У неділю, 23 січня, о 14:30 відбудуться проводи Олімпійської збірної України на XXIV зимові Олімпійські ігри у Пекіні. «Дорога до Пекіна: Команда вирушає на Ігри» — унікальний спільний проєкт Суспільного мовника та Національного Олімпійського комітету України. Проводи відбуватимуться на трьох локаціях — у телецентрі «Олівець» (студія та хол телецентру), а також на ВДНГ.

Читайте також: Футзальне Євро-2022 за участі України — дивіться на UA: ПЕРШИЙ та Суспільне Спорт

Вперше зимову олімпійську команду проводжатимуть на Ігри у прямому ефірі телеканалу UA:ПЕРШИЙ. До головної Олімпійської студії країни з ведучими Дар’єю Кузнецовою та Дмитром Лазуткіним завітають міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, президент НОК Сергій Бубка та зірки українського спорту, зокрема призери зимових Олімпійських ігор Олена Петрова та Валентина Цербе-Несіна.

Українським спортсменам олімпійську естафету передаватимуть медалісти літньої Олімпіади у Токіо синхронна плавчиня Ксенія Сидоренко та фехтувальник Ігор Рейзлін. У Хабі телецентру «Олівець», звідки включатиметься ведуча Юлія Пазенко, розташується журналістський пул. Журналісти зможуть поставити питання учасникам події. Також відбудеться урочисте «погашення» Олімпійської поштової марки. У холі телецентру охочі зможуть спробувати себе в зимових видах спорту на спеціально встановлених тренажерах-симуляторах.

Ведучий Денис Зерченко вирушить на ВДНГ, звідки включатиметься з майстер-класів, який проведуть олімпійський чемпіон з фігурного катання Віктор Петренко та гравці національної збірної команди з хокею.

Також до ефіру долучаться спортсмени-олімпійці, які перебувають на зборах та змаганнях за кордоном. На прямому зв'язку зі студією будуть біатлоністи Олена Білосюк, Дмитро Підручний, олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко, а також призери Юнацьких Олімпійських ігор, танцювальна пара на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін.

Дивіться проєкт «Дорога до Пекіна: Команда вирушає на Ігри» 23 січня о 14:30 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ є офіційним та ексклюзивним транслятором зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022 в Україні.