Новини компанії

Січень 13, 2022

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш — у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У четвер, 13 січня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо говоритимуть про міжцерковний діалог в Україні. Гість програми — нещодавно призначений Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані, релігієзнавець Андрій Юраш.

Початок о 19:10.

Читайте також: «Маланку не зупинити» — телеканали Суспільного покажуть традиційне етнодійство Буковини

Пан посол розповість, чому Україна декілька років не мала свого посла у Ватикані, як складалися відносини між двома державами та які завдання він ставить перед собою як Послом України при Святому Престолі.

Окрім того, у програмі говоритимуть про запланований на цей рік візит Папи Франциска до України, про третю річницю підписання Томосу про автокефалію Православної церкви України та сучасний стан ПЦУ.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.