Новини компанії

Грудень 30, 2021

Новий рік на Суспільному радіо

31 грудня 2021 року та 1 січня 2022 року на всіх трьох радіоканалах Суспільного лунатимуть спеціальні підсумкові й святкові програми.

31 грудня

  • Українське радіо

Протягом усього дня на Українському радіо звучатиме спецпроєкт «Топ-100»: десять програм, кожна з яких розповідатиме про 10 найвизначніших подій 2021 року у певній сфері чи очікувань від року прийдешнього.

9:05–10:00 — топ-10 подій у внутрішній політиці України за участі політолога Петра Охотіна і наукового директора Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Олексія Гараня.

11:05–12:00 — топ-10 надзвичайних подій від програми «Катастрофи: причини та наслідки».

13:10–14-00 — топ-10 подій у міжнародному житті за участі директора програм «Північна Америка» Ради зовнішньої політики «Українська призма» Олександра Краєва.

14:05–15:00 — топ-10 подій у соціально-економічному житті за участі підприємця, викладача і публіциста, співзасновника Громадянської платформи «Нова країна» Валерія Пекаря.

15:30–16:00 у «Планеті спорту» — головні спортивні події року.

16:05–17:00 «Теорія неймовірності» — топ-10 наукових подій з Максом Кідруком.

20:10–21:00 «52 вікенди» з Андрієм Тичиною — топ-10 місць для відпочинку взимку.

21:05–22:00 «Королі і капуста» зі Сніжаною Старовицькою — топ-10 подій світського життя у 2021 році. 

22:07–23:00 — топ-10 очікувань від 2022 року від Романа Коляди й доктора філософських наук Євгена Бистрицького.

23:05–00:00 — топ-10 подій культурного життя від команди «Нічної вахти».

Читайте також: Перемоги 2021: від правління Суспільного мовлення

  • Радіо Культура

Радіо Культура вже третій рік поспіль пропонує слухачам зустрічати Новий рік разом з найкращими виконавцями світу та з найкращою класичною музикою. 31 грудня о 18:30 відбудеться трансляція концерту Берлінського філармонічного оркестру під орудою молодого ізраїльського диригента Лахава Шані. Ведучі трансляції Наталя Попудрібко та Наталя Писанка

Найкращий оркестр Німеччини виконає твори європейської класики — увертюру до оперети «Летюча миша» Йоганна Штрауса і сюїту з балету «Жар-птиця» Ігоря Стравінського. Доповнить програму виступ віртуозної солістки Жанін Янсен, яка зіграє скрипковий концерт Макса Бруха, а розкішним фіналом стане елегантний «Вальс» Моріса Равеля. 

Лавах Шані — один з найвідоміших ізраїльських диригентів молодого покоління. Після перемоги на престижному конкурсі диригентів імені Густава Малера мав запрошення до найвідоміших оркестрів, а Ізраїльський філармонічний оркестр назвав його наступником Зубіна Мети на посаді музичного директора сезону 2020 року. 

Передноворічний концерт Берлінського філармонічного оркестру — це одна з центральних подій року. Раніше відомий оркестр грав під орудою Герберта фон Караяна, Клаудіо Аббадо, Даніеля Баренбойма, сер Саймона Реттла та інших знаних маестро світу.

Трансляція триватиме до 21:00, одразу після неї в ефірі розпочнеться спеціальна новорічна музична програма, що створить святковий настрій. 

О 21:00 прозвучить добірка найпопулярніших новорічних треків у програмі «Музичні історії» з Катрею Гончарук. Звучатимуть і класичні різдвяні твори Миколи Леонтовича, Еміля Сен-Санса, Арнольда Шенберга, Фелікса Мендельсона, Франца Грубера, і народні різдвяні пісні з різних країн світу. 

Вже о 22:00 починається добірка найкращої світової класики у програмі «2000 секунд класики». Спершу о 22:15 ми почуємо святкову програму з музикою європейських та китайських композиторів від Філармонійного оркестру Лос-Анджелеса, а в останні хвилини 2021 року в ефірі звучатиме концерт «Звуки новорічного вітання» від Симфонічного оркестру Національного балету Китаю. 

Перші хвилини 2022 року розпочнуться концертом «Різдвяні вітання» Бігбенду Німецького радіо.

  • Радіо Промінь

Протягом усього дня, з 8:00 до 16:00, на Радіо Промінь звучатимуть найкращі українські пісні 2021 року.

З травня цього року рубрика «Промінь рекомендує» почала виходити в оновленому форматі — новинки сучасної української музики звучали в супроводі цікавої інформації з життя артистів, їхніх біографій і деталей, які стосуються нового треку. Редакція програми підбила підсумки: виміряла річну кількість стрімів кожної пісні у Spotify-плейлисті. За цими результатами й була визначена найкраща сотня пісень 2021 року. І саме ці пісні почують слухачі підсумкового радіопроєкту «СТО» — 100 нових українських пісень від Радіо Промінь.

Читайте також: «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Дікенса — на Радіо Культура

1 січня

В перший день нового року Українське радіо та Радіо Культура транслюватимуть наживо новорічний концерт Симфонічного оркестру Віденської філармонії під орудою Даніеля Баренбойма. Звучатимуть танцювальні твори музичної династії Штраусів та їхніх сучасників. Ведучі трансляції — Наталя Куляєва і Денис Денисенко.

Концерт Віденського філармонічного оркестру — найвідоміший новорічний концерт у світі. Аби купити на нього квиток, треба взяти участь у спеціальній лотереї, яка відбувається у лютому. Телевізійна аудиторія концерту складає кілька десятків мільйонів глядачів по всьому світу. 1 січня його транслюватимуть наживо також 34 європейські радіостанції.

Трансляція на Українському радіо і Радіо Культура розпочнеться о 12:10.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. У Києві мовить на частоті 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Радіо Промінь — перше музичне радіо України, мовить 24 години на добу. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми. В Києві мовить на частоті 97,2 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.