Новини компанії

Грудень 24, 2021

Понад 6,7 мільйона глядачів подивилися соціальне токшоу «По-людськи»

З моменту виходу першого випуску соціального токшоу «По-людськи» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ його подивилося більш як 6,7 мільйона глядачів (аудиторія 4+, вся Україна).

Читайте також: Суспільне отримало 53 заявки на Нацвідбір Євробачення за тиждень

Середня частка аудиторії токшоу в основний час, о 18:20, склала 0,79% (аудиторія 18+, вся Україна), рейтинг — 0,25%. У повторі, о 11:20 (оновлений час — 12:00) частка аудиторії склала 0,88%, рейтинг — 0,12%. 

Щомісяця показники частки в основний час динамічно зростали: так на початку, у вересні, середня частка складала 0,50%, у жовтні — 0,55%, у листопаді — 0,88%, у грудні (до 23.12) — 1,10%; у повторі: у жовтні — 0,63%, листопаді — 0,89%, грудні — 1,08%.

У програмі обговорюють теми, близькі кожному українцю, а також знаходять розв’язання різних життєвих проблем. Найпопулярнішими серед глядачів стали випуски «Сироти при живих батьках» — частка аудиторії склала 1,57%, «Привіт з Нідерландів» — 1,49%, «Позбавте мене батьків» — 1,42%.

У випуску «Сироти при живих батьках» до студії токшоу завітала бабуся, онуки якої залишилися без батьків. 11 років тому дітей покинула матір. А п'ять років тому й батько відмовився від них після того, як знайшов у щоденнику інформацію, що ці діти не від нього. Чиновники погрожують відібрати дітей, якщо бабуся проситиме опікунських грошей, адже за власну пенсію вона не може їх прогодувати. На програму завітала матір дітей, а також розкрилися результати ДНК-експертизи батьківства.

«Привіт з Нідерландів» — після депортації з Нідерландів Леся тримала у шаленому напруженні всіх сусідів київської багатоповерхівки. Вона псувала їхнє майно і погрожувала розправою. А нещодавно жінка вигнала з квартири рідну матір. У студії токшоу вона розказала, що було причиною депортації та що сталося потім.

До випуску «Позбавте мене батьків» звернулася 15-річна Настя, яка попросила позбавити її маму батьківських прав за жорстоке поводження. Адже з дівчини і її молодшої сестри знущається та б’є їхній вітчим. Матір дівчаток завжди ставала на захист свого чоловіка. У студії токшоу сім’я разом з експертами з’ясує стосунки, де всі дізнаються результати поліграфа, який пройшов батько, а також розслідування журналістів токшоу.

Студія соціального шоу «По-людськи» — місце для громадської дискусії, пошуку методів розв'язання проблем та алгоритмів дій у різних ситуаціях. Ведуча програми Інна Москвіна, яка переймається долею кожного гостя, разом з експертами аналізує реальні історії людей, що пережили непросту подію.

Зазначимо, з вересня в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ вже вийшло понад 70 випусків токшоу, де пролунали різноманітні історії і розбиралися кейси їх вирішення.

Дивіться соціальне токшоу «По-людськи» о 18:20 у будні на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ. У повторі випуски програми — о 12:00.

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані про кількість глядачів (cov#) наведено для аудиторії 4+, вся Україна, про рейтинг (rat%) та частку аудиторії (shr%) — для аудиторії 18+, вся Україна. Докладно — у глосарії ІТК.