Новини компанії

Грудень 16, 2021

Команда Суспільне Чернігів переїхала в оновлений офіс

Відтепер команда UA: ЧЕРНІГІВ, Українського радіо «Чернігівська хвиля» та діджитал-платформ Суспільне Чернігів працюватимуть в одній будівлі — на вул. П’ятницькій, 18.

Новий відремонтований офіс, облаштований під потреби телерадіокомпанії, 15 грудня відвідали голова правління Суспільного мовлення Микола Чернотицький та голова Наглядової ради Суспільного Світлана Остапа

«Фантастичний результат команди Суспільне Чернігів. За 3 роки команда змогла перебудувати приміщення і зробити комфортні умови для роботи. Їх підтримали інші філії, надавши їм кошти для капітального ремонту. Чудовий приклад роботи всієї команди Суспільного. Пишаюсь!» — зазначив Микола Чернотицький, голова правління Суспільного мовлення.

«Цій будівлі вже 60 років, а її площа сягає 610 квадратних метрів. Останні 3 роки в будівлі тривав ремонт і вже зараз працівники телебачення, радіо та діджиталу працюють разом в теплі та комфорті. Вони вже давно мріяли працювати в оновленій студії. Раніше площа орендованого приміщення складала тисячу квадратних метрів, але потім зменшилася до 539 кв. метрів, більш ніж половина цього приміщення була у власності обласної ради. У 2021 році оренда разом з комунальними виплатами коштували компанії 880 тисяч гривень. На ремонт витратили 3,7 млн грн, з яких 1,65 млн — власних комерційних. 250 тисяч Чернігівської філії, 1,4 млн допомогли всі філії», — розповіла Світлана Остапа, голова Наглядової ради Суспільного мовлення.

Переїзд команди відбувся у кілька етапів. Першими почали роботу поряд з колегами з Українського радіо «Чернігівська хвиля» фінансово-господарська та адміністративні служби, згодом переїхала і команда телеканалу UA: ЧЕРНІГІВ та діджитал-платформ. 

«Зізнаюсь чесно, завдання було не з легких. Нам дісталося цікаве приміщення з історією, але і з повністю зношеними мережами та відсутністю належних виробничих площ. Починаючи роботу над переїздом, ми поставили дві мети: перша — об’єднати команду та створити комфортні умови праці; друга — це економія бюджетних коштів за рахунок відмови від оренди, — розповідає менеджер Суспільне Чернігів Вадим Соколюк. — Знаю, що вся команда з нетерпінням чекала переїзду й от це сталося. Тепер ми вдома — у Будинку радіо і телебачення».

«У нас з'явилася можливість об’єднати команду, яка всі ці роки була у двох приміщеннях: команда радіо — у Будинку радіо, команда телебачення — в орендованому приміщенні. Зараз перед нами стоїть нове завдання — бути швидшими та продуктивнішими», — говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

Нагадаємо, Суспільне Чернігів разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивитися UA: ЧЕРНІГІВ можна в ефірі та онлайн на сайті філії. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах: