Новини компанії

Грудень 16, 2021

UA: КУЛЬТУРА та українські артисти запалять юні зірки на честь свята Миколая

До Дня святого Миколая, що традиційно відзначається в Україні 19 грудня, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА підготував концерт, який здійснює мрії маленьких артистів про велику сцену. 

У шоу, що розпочнеться у денний час — із 12:30, візьмуть участь переважно діти, а дорослі на чолі зі співачкою Тетяною Піскарьовою зададуть святковий ритм і створять відчуття очікування надзвичайного дива. 

«Кожного року в цей чарівний час до нас приходить свято Миколая. І всі дорослі і діти знають, що в цей день усі мрії здійснюються», — такими словами розпочне святкове шоу Тетяна Піскарьова

Співведучим популярної артистки стане Гордій Бобровський. 

Зірки українського шоубізнесу підтримують дітей, які виступатимуть перед телеглядачами національного суспільного мовника, допомагаючи їм узяти найскладніші ноти, а також надаючи власні пісні для виконання. 

Легендарний Іво Бобул заспіває хіт «Марічка», надаючи дитячому театру танцю «Зоряни» музичне поле для демонстрації хореографічних умінь, набутих за рік.

Колись випускниця вокального шоу, а тепер відома артистка Міла Нітіч виведе на сцену шоу-групу «MALVINA», разом вони виконають різдвяний християнський гімн Франца Грубера «Тиха ніч» (Stille Nacht, heilige Nacht, 1818 року). 

Наталія Валевська розділить авторську пісню «Я люблю Україну» з Настею Шевчук і ансамблем «Україна». 

Анна Добриднєва — авторську пісню «Молоді» зі Златою Ірхою та Оленою Грушевською.

TABAKOV привітає телеглядачів піснею «З Новим роком» та виведе на сцену власну творчу школу «Мирне небо». 

Олег Шак та гурт «SHOW DOLLS» створять враження казкової білої зими піснею  «Хай падає сніг». 

Властиву зимовим святам тему возз'єднання сім'ї підкреслить виступ Михайла Грицкана та Олександри Банас, вони виконають «Пісню про доню», а шоу-постановку до їхнього дуетного номера підготує ансамбль «Україна». 

Катерина Бужинська з піснею «Куме золотий», присвяченою її куму Олександру, підхопить тему сімейної взаємодопомоги, не даючи дорослим телеглядачам нудьгувати за святковим столом. 

Побачимо ми також енергійний гурт «Лісапетний батальйон», «SELFI» і гурт «GONTA»

Завітає на святковий концерт і учасниця Дитячого Євробачення-2021 Каріна Корнута

У лайн-апі заявлені артисти й творчі колективи, на імена яких також варто звернути увагу глядачеві: 

  • гурт «DITVORA»,
  • Катріна Попович, 
  • ансамбль «Пульс»,
  • Санта Гордон,
  • школа балету «ALLEGRETTO»,
  • ансамбль «Пульс»,
  • BIG BOSS,
  • Аліса Трач,
  • танцювальна школа «Papa Dance»,
  • фабрика естради «by Piskareva» (MALVINA/DITVORA/SHOW DOLLS).

Перші кроки на великій сцені, здійснені за потужної підтримки відомих артистів та Суспільного мовника, неодмінно приведуть зірок, що сходять на естрадний небосхил, до їхніх найзаповітніших мрій. 

Для того ж і створені новорічні свята: аби майбутні покоління, не без допомоги дорослих, розвивали свої таланти. Глядачі запрошені на свято краси, музики й віри у диво 19 грудня о 12:30, бо насправді саме вони і виконуватимуть найзаповітніше бажання юного артиста: бути почутим і отримати прихильну до його творчості аудиторію. 

Нагадаємо, що того ж дня, 19 грудня, вже о 17:00 розпочнеться головне шоу для юних музикантів, Дитяче Євробачення-2021. Україну представить 14-річна Олена Усенко, яка виконає авторську пісню «Важіль». 

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА, а також фейсбук-сторінка Суспільного Євробачення, так само як і офіційний сайт Дитяче Євробачення, транслюватимуть концерт наживо.