Новини компанії

Грудень 15, 2021

Про цифровізацію в умовах коронакризи — сьогодні у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 15 грудня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на Українському радіо говоритимуть про цифровізацію України в умовах пандемії коронавірусу. Гості програми — керівник експертної групи впровадження та оцінки якості надання електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Денис Іванов і керівник експертної групи з розвитку фіксованого інтернету Міністерства цифрової трансформації України Андрій Набок.

Початок прямого ефіру о 19:10.

Читайте також: Суспільне оголосило початок Нацвідбору на Євробачення-2022

Слухачі можуть поставити свої запитання, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92 або надіславши їх заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Серед головних питань до обговорення:

  • програма «єПідтримка» («тисяча на вакцинацію»): як стартував пілот програми, як вона працюватиме, як нею зможуть скористатися представники різних соціальних груп;
  • державні онлайн-послуги та застосунок «Дія»: як у застосунку працюють нові функції — оформлення субсидій, призначення та перерахунок пенсій, надання нових довідок; як здійснюється захист персональних даних; чому в додатку стався збій і як оминути такі проблеми в майбутньому;
  • розвиток фіксованого (оптичного) інтернету: як забезпечити  більшість сільського населення технічною можливістю під'єднатися до високошвидкісного інтернету (зі швидкістю не менше 100 Мбіт/с).

Окрім того, в програмі говоритимуть про співпрацю Мінцифри з владою на місцях, цифрову реформу і реформу децентралізації, міжнародне співробітництво у сфері цифровізації, зокрема розвиток оптичного інтернету, плани у сфері цифровізації на 2022 рік та фінансування відповідних програм.

Випуск спецпроєкту також можна буде дивитися на ютуб-каналі Українського радіо.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.