Новини компанії

Грудень 14, 2021

Дитяче Євробачення-2021: учасникам оголосили правила перебування у Парижі

У перший день перебування на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2021 учасникам розповіли про правила поведінки на конкурсі під час пандемії COVID-19. 

«В умовах пандемії доводиться бути максимально обережними всім, щоб шоу в неділю відбулося. Для нас це означає досить базові моменти: носіння маски, зберігання соціальної дистанції, тому такі поняття, як обійми чи поцілунки обмежені, хоча, звичайно, тут родина, всі всіх знають, але доводиться максимально зберігати соціальну дистанцію та щоденно робити тести на COVID-19», — розповіла голова української делегації на Дитячому Євробаченні-2021 Оксана Скибінська.  

Читайте також: Бунт і сила: Олена Усенко знялася у фотосеті для «Дитячого Євробачення-2021»

За її словами, учасникам дозволено залишати готель виключно для пробіжок або прогулянок, а от шопінг та інші розваги заборонені. 

Нагадаємо, до початку конкурсу залишилося менше ніж тиждень, фінал відбудеться вже цієї неділі, 19 грудня, у паризькому концерт-холі La Seine Musicale відбудеться фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021. Дивитися наживо фінал можна буде о 17:00 на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на офіційному сайті Дитячого Євробачення та суспільній фейсбук-сторінці Євробачення. Українці матимуть можливість проголосувати у фіналі за учасницю від України.