Новини компанії

Грудень 13, 2021

У чиїх руках безпека на українських дорогах? — «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

У понеділок, 13 грудня, о 21:45 в ефірі суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» обговорять невтішну статистику ДТП і смертності на українських дорогах. 

Читайте також: «Колапс: як українці зруйнували імперію зла» — дивіться всі серії онлайн

Ведучі програми Мирослава Барчук та Павло Казарін, а також співведучий Максим Скубенко разом із запрошеними гостями шукатимуть відповіді на такі питання: що мають зробити держава та українці, щоб підвищити рівень безпеки на українських дорогах; що чинить більший вплив на кількість смертельних ДТП: недосконала організація безпеки дорожнього руху, стан самих доріг чи усталена культура українських водіїв. 

У політичному секторі програми дискутуватимуть: Денис Маслов, народний депутат України, фракція «Слуга народу»; Михайло Цимбалюк, народний депутат, фракція ВО «Батьківщина»; Сергій Стерненко, громадський активіст; Богдан Кушнір, адвокат, голова комітету з безплатної правової допомоги Спілки адвокатів України, та Ольга Дробишева, голова ГО «Traffic Challenge». 

Скайпом до обговорення приєднається національний консультант з наркополітики, член Всеукраїнського об’єднання наркозалежних Артем Осипян

Телеглядачі традиційно зможуть долучитися до ефіру й поставити своє запитання гостям студії або залишити коментар у вайбері за номером (067) 300-67-00.

Дивіться суспільно-політичне токшоу «Зворотний відлік» щопонеділка о 21:45 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та на ютуб-каналі, а також слухайте в ефірі Українського радіо. Для глядачів з порушеннями слуху працюватиме перекладач жестовою мовою.