Новини компанії

Грудень 08, 2021

Народна депутатка Євгенія Кравчук — сьогодні у «Здоровій політиці» на Українському радіо

У середу, 8 грудня, в авторському спецпроєкті Світлани Мялик «Здорова політика» говоритимуть про те, наскільки ефективними є дії влади у боротьбі з Covid-19 та яке фінансування на подолання пандемії закладено у державному бюджеті на 2022 рік. Гостя програми — народна депутатка України, заступниця  голови депутатської фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

Початок прямого ефіру о 19:10.

Читайте також: 3-й етап Кубка світу з біатлону на Суспільному — розклад трансляцій

Депутатка розповість про роль парламенту у боротьбі з пандемією, надасть свої оцінки роботі Міністерства охорони здоров’я та ефективності кампанії з вакцинації, розповість про підготовку влади до нової хвилі епідемії, а також про те, які витрати на боротьбу з пандемією закладено у Держбюджеті на наступний рік та якими є перспективи його виконання.

Окрім того, в програмі говоритимуть про:

  • діяльність монобільшості й ситуацію у фракції «Слуга народу»;
  • ефективність діяльності уряду та можливі кадрові ротації;
  • перспективи проєкту змін до Конституції в частині децентралізації;
  • закон про деолігархізацію і вплив на його реалізацію висновків Венеціанської комісії;
  • можливе загострення ситуації на українсько-російському кордоні та дії влади.

Випуск спецпроєкту також можна буде дивитися на ютуб-каналі Українського радіо.

Слухачі матимуть можливість поставити гостю свої запитання, зателефонувавши до студії Українського радіо за номером (044) 239-62-92. Також запитання можна надіслати заздалегідь на номер студійного вайберу (097) 107-107-9.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.